Otázky na RNG

majo2906

Dakujem za radu RNG.

Ešte by som sa chcel spýtať či plánujete niekedy poslať arginín.Vitamín C a E máte...takisto aj cysteín ale ešte chýba arginín a vlastne aj ornitín na tvorbu kolagénu.Myslím že telu tieto látky chýbajú lebo mi veľmi slabo trávi mäso aj bielkoviny iného typu aj napriek tomu že som užíval enzými aj betain.

mariaj

Unas sa to asi nerobi.Ja som si to dala robit cez sukromneho lekara v Kosiciach.On to potom posiela niekde do Polska na nejaky institut.Niekde som citala,ze sa to da aj cez Bratislavu. V Polsku jto asi toto podla adresy,co som nasla vo vysledkoch www.biomol.pl ,treba kliknut na slovensky jazyk.

RNG

mariaj, litium je dost vzacny prvok, podoba sda chemicky sodiku a drasliku.
Davaju ho v hrozne velkych davkach(1000 mg) a nespravnej forme(uhlicitan) roznym nervovym pacientom(maniakatnym, bipolarnym). Nespravna forma a velke davky znamena pretazenie ladvin.
Jodu mame malo vsetci vnutrozemci, hlavne ked ho obmedzili umelo v potrave s odovodnenim, ze potrebujeme len 150 mikrogramov denne. Japonci maju priemerny denny prijem 12.5 miligramu, tj vyse 80 krat tolko a maju podstatne menej nefunkcnych tkaniv, ako my.(cysty, myomy,tumory,vyrazky, hrcky, polypy....)

mariaj

RNG.prosim Ta,vktorych potravinach sa nachadza prvok lithium.podla vysledkov vlasovej analyzy ho mam o 75 percent menej,ako mam mat.A k tomu-ked som bola v nemocnici davali tento prvok istemu pacientovi a valmi sledovali jeho ladviny,neviem preco,lebo pacienti vraveli,ze on poskodzuje ladviny.Neviem ci to nebolo len jedna babka povedala,lebo ja som sa o tomto prvku na internete dozvedela,ze on sa velmi rychlo vyluci ladvinami,a mozno preto mu tie ladviny sledovali,Davali mu tento prvok koli psychike.
A este,prosim,napravi YAM aj take,akoze mam prevahu progesteronu nad estrogenom/uz nemam maternicu 2 a1/2 roka.Tiez mi to povedal doktor pri vlasovej analyze pred rokom.Na maternici som mala myom.Vlastne mi vyslo podla tej analyzy,ze mam aj malo jodu.Dakujem.

RNG

Radeska, ak to ma nieco spolocne so zlcou(kamene sa zacinaju tvorit v peceni a pokracuju do zlcnika.
Pecen ti iste nechali, hahaha.
Takze bolo by dobre si precistit a regenerovat pecen.
Na to mas protokol dr Berksona
900 mg sylimarin
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg selen
Pripadne lecitin a zdrave oleje(olivovy, sezamovy...)

RNG

majo, krv v mocim je obvykle vysledkom streptokokovej infekcie.
Okrem beznych antibiotik je velmi ucinny cukor D-manoza, davkovanie 1/2 lyzicky kazde 3 hodinu. Za 3 dni je infekcia doslova splachnuta z urinarneho systemu.
Podobne, ale ovela slabsie ucinkuju brusnice
Inac aj chanca piedra ciastocne pomaha a samozrejme aj GSE, graviola a ine sirokospektralne antimikrobialne latky.

radecka

Rng boli ma pod pravym rebrom,tak ako ked ma bolel zlcnik,ktory uz 2 roky nemam.Zatial som s tym nikde nebola.Co by to mohlo byt,a co by som na to mohla uzivat?Beriem Multienzym,Acidophillus,striebornu vodu,aloe vera.Neviem,ci to staci.dakujem

majo2906

RNG prosím poradte kamarádke čo by bolo úspešné na moč v krvi.Ona nevie čo s tým...lieky som jej neradil užívať.