Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

lubos, mam tam len jedno probiotiku,. zmes z 5 kultur(lacto a bifido) a vyzivy pre probioticku kulturu. Zda sa dost dobra aj silna, takze nie je dovod na viacero.
Produkt je kvalitny(GMP), stabilny a netreba ho chladit na rozdiel od mnohych inych.

RNG

Fidorka 2. pokial si do koloidneho striebra nic nepriliala, je dobre aspon rok. Ja som si tu kontroloval koloidne striebro, ktore som mal naschval vo flasi od vody v okne(priesvitna bezfarebna, HDPE) a po roku mi z z koncentravie 4.8 ppm poklesla na 4.72ppm.. Je velmi jednoduchy test na to. Ak chuti stale kovovo, ma stale este ucinok.

RNG

agina, su rozne nemocnicne prenasane bakterie.
GSE je ucinne napr na stafylococus zlaty(auteus), rozne streptokoky a pripadne aj crevne infekcie.
Na niektore ho treba ale brat viac, nez 30 kvapiek denne, tam odporucam radsej tabletky alebo kapsule GSE, tych sa da zobrat viac, nez vypit "horkaca".
Na niektore crevne je dobre brat aj masivne davky collostra(narazove, 15 gramov+ denne)a samozrejme precistit psyliom a pouzivat masove davky probiotik.

RNG

navik, extrakt z olivoveho listu je silne a sirokospektralne antimikrobialny(tj antibakterialny, antiviralny antimykoticky a antimykopazmicky).

Vyrazu antibioticky sa musim vyhybat, lebo to je domena lekarov a ja sa zaoberam len s potravinovymi doplnkami

Prave jeho vlastnost, ze je antimykoplazmicky je dolezita, lebo borelioza casto zhodi vonkajsi plast a potom ma vlastne formu mykoplazmy.

RNG

Navik, zialbohu tam mam len tie slabe kapsule. Ja osobne pouzivam znacku s 750 mg na kapsulu. Neviem ju ale dostat za velkoobchodne ceny.

fidorka 2

RNG prosím Ťa aká je doba spotreby u koloidného striebra? asi pred mesiacom som si kúpila v Tvojom obchode asi jeden liter, a len teraz ho chcem začať užívať - piť, tak sa informujem či je ešte dobré.

agina

RNG myslis, ze GSE je schopne znicit aj nemocnicny bacil, ktory sa dostal do tela pocas operacie???? Trapime sa s nim uz 2 roky.Vzdy zmutuje na inu formu a tak preziva v tele.Absolutne ziadne antibiotika nezaberaju.Chvilu je dobre a potom sa zase objavi.

navik

Ešte ma zaujíma, ako dlho by som ho mal brať. Tento extrakt funguje ako prírodné antibiotikum, alebo burcuje imunitný systém?

navik

RNG, na boreliózu doporučuješ extrakt z olivovych listov 3x1/2 gramu, 15% oleuropein. Ja mám od teba 150mg 20% oleuropein. Ak to dobre matematicky počítam, tak by som mal brať 3x3 kapsle?