Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

Inac ja kostky nevyhadzujem ale susim rozbijam a jem. Tak isto jadierka z jablk, a samozrejme z malin, cucoriedok ba dokonca rozhryziem niekedy aj hroznove. Tie vsak neobsahuju vela B-17, hoci obsahuju tiez proantokyanidy, velmi silne antioxidanty, ktore su hlavne v cervenych vinach kvasenych s kostkami , takze sa hroznove semena ciastocne vyluhuju do vina.

RNG

Zonula, marhule obsahuju v kostkach B-17, tiez aj ceresne, slivky, broskyne ringloty atd. Mnozstvo zalezi od horkosti kostky(teda semena v kostke).
Do urcitej miery mali rodicia pravdu, ze su tie kostky "jedovate", lebo ked ich zjes privela, sposobia zaludocne problemy.!00-200 z nich dokonca znamenaju otravu.
Ale v spravnych mnozstvach(10-25 postupne za den zjedenych, nie naraz!) su liekom proti rakovinam, lebo hlavne v rakovinnych bunkach sa z nich vyluci kyanid, ktory otravi rakovinne bunky. Je to prirodna verzia "chemoterapie", ale ucinnejsia a s prakticky ziadnymi bocnymi ucinkami, ked beries len odporucane mnozstvo semien.

RNG

mariaj, hlavny problem mas v traveni. Krce v traviacej sustave, zapecenie a potom hnacky su priznaky nedostatku kyselin, enzymov a probiotik.
To vsetko jedno z druhym suvisi. Pre nedostatok kyselin sa jedlo zacne v traviacej sustave kazit, miesto travenia, v crevach to pokracuje a podpori rast skodlivych kultur, miesto uzitocnych probiotik a vytvoria sa tam skodlive latky, preto tie krce a hnacky.
Takze potrebujes brat s jedlom Betain HCl(1-3 kapsule) a enzymi(Pancreatin alebo Multienzyme, 2+Tabletky). Na vecer ber probiotika, 2 kapsule, najlepsie s jablkom.

RNG

lorka na vyplachy(nos posva,) mozes pouzivat koloidne striebro, pripadne roztok GSE(30 kvapiek do 1/2 l vody). Ucinne na streptokoky, stafylokoky aj ine.
Na zvysenie imunity ber probiotika, zinok a selen.
Proti alergiam je dobry
Quercitin(2x500 mg)
Vitamin C( 1-5 gramov)
bromelain(2x600 gdu)
Rybacie oleje(3-10 gramov)

RNG

majo, mozem doviest kombinaciu napr arginin/ornitine.Alebo arginine, ornitine, cysteine.
Dobre su formy viazane na HCl, lepsie sa vstrebavaju.
Snad doveziem v dalsej objednavke

RNG

dadana, zalezi od kontaktu. Ked chces zvysit prud, naslin si prsty, ktorymi drzia minus pol. Jazyk naskor zaciti akoby kovovu chut a to aj ked si striebro das na dasno pod zubom.Ta kovova chut, to su tie strieborne iony cestujuce cez telo.

zonula

neviem,ci ste to uz niekde nenapisali,ale co sa tyka marhulovych jadier proti rakovine-to su jadra z nejakeho specialneho druhu marhuli,alebo vseobecne z akehokoolvek druhu?a su tieto jadra nejako upravovane?lebo si pamatam,ze ako deti cca pred 15r sme susili marhulove kostky a potom sme ich rozbijali kamenmi a jedli tie jadra,az pokial nam to rodicia nezakazali,ze je to jedovate...pytam sa preto,lebo som si nevsimla,ze by ste vy alebo damian odporucali nieco taketo a teda by som sa vas chcela spytat,ci by ste mi odporucali takto ziskat tie marhulove jadra.vdaka vopred za vas cas

dadana

dobry den,RNG,chcela by som sa vas spytat,ci je ok,ked pouzijem na iontoforezu kvoli zapalu zubu aj mensi strieborny predmet,lebo vami odporucanu striebor.lyzicku k dispozicii nemam.inak skusila som to podla vasich instrukcii-medeny drotik n plus pol 4,5V baterie,staru striebornu nausnicu na drot,minus pol do ruky-ale nic som necitila,ziaden prud...takze neviem,kde je problem.dakujem vopred za radu

mariaj

Rng a ako mam ten prvok litium do seba dostat.Tiez sa liecim na psychiatrii,ale bez liekov,lebo ich nemozem koli alergii uzivat.Ja myslim,ci by mi ten prvok nepomohol,ale tak nejake potraviny jest kde sa nachadza.A ten Yam by mohol pomoct pri prevahe progesteronu nad esttrogenom tak prirodne neskodne.YAM je na hormony,ato su,alebo sa mylim,alebo staci ten jod a moze sa to napravit.Ked si spravim ten flak,tak zvecera do rana nie je po nom ani stopy.Prosim pomoz,lebo mam silnu alergiu,nemozem uzivat lieky ani injekcie den po dni po niekolkych uzitiach som ako natrovena.robi mi to aj mnozstvo potravin.Potraviny velmi striedam,aj napriek tomu som stale chora.KMne z toho vychadza,ze mozem zomriet aj na zapal pluc.pouzivani akejkolvek liecby mam priserne priznaky,ze musim prestat.Dostanem obrovske krce do traviacej sustavy nechutenstvo,uvolnuju sa mizvierace,ze takmer neudrzim moc astolicu...prosto sa mi to stane jedom.zostavujem si co objednat,uz sme si pisali,tak prosim odpovedz len k tomutoDAKUJEM

lorka

RNG prosim radu, od detstva som nachylna na bakterie a streptokoky (na virusy nie)- aktualne s. agalacti/e-coli pri vytere z posvy (mam uz asi rok zapal posvy a uz odmietam jest antibiotika. Niekolko rokov dozadu som mavala caste problemy so zapchou (to je asi najdlhsi problem), skrabanim hrdla, herpesmi, zvacsenymi uzlinami, (vacsinou vsetko naraz a na 99% bez teploty:(. Teraz je uz frekvencia nizsia, ale je. Okrem toho mam nepravidelnou menstruaciou (uz asi od 13rokov). Pred 2 rokmi som zacala naramne celorocne kychat (tak casto, ze mi museli raz nasadit aj lieky na uvolnenie branicnych svalov:), alergo tvrdila, ze som alergicka (aj ked testy na alergeny nic neukazali),takze tie vseob antihistaminika (zaberali len ciastocne) som po polroku odmietla jest tiez. Uz asi 1,5 roka skusam prirodnu medicinu, napr. to kychanie sa minimalizovalo (asi po roku), aj dlhoročne akne mi zmizlo (asi po pol roku), ta zapcha sa tiez zmiernuje, ale ostali tie zapaly posvy.. a my uz chceme konecne babo..davam k dispo aj moj e-mail!