Otázky na RNG

[zruseny12]

RNG,mozem ta poprosit znama zacala brat psyllium a rada by vedela ci jej to neposkodi na creva a ake ma klady a zapory keby si jej vedel napisat...i ked ma to v navode,aj tak by rada pocula tvoj nazor,dakujem za nu....pekny vecer...

majo2906

Rng mohli by ste niekedy v budúcnosti objednať väčšie balenie l-karnitínu?Aspoň 90 capsúl...naozaj mi veľmi pomáha...zrejme som mal nedostatok acetylcholínu, lebo teraz mi to dobre páli-hlavne v komunikácii.
Rád by som vedel ako spolupracujú alpha lipoická kyselina s karnitínom, má to benefit na metabolizmus alebo aj iné funkcie?

okurelenda

rng žlty povlak na jazyku je znamením že pečen je zničená ??? mam žlty jazyk v strede ale je to taká tmava hnusna žlta farba a to by mi ani nevadilo ale strašne mávam sucho v ustach. niekedy rano neviem prehltnuť ani tabletky...a niekedy sa mi strašne sliny tvoria a hnusnu chuť v ustach mávam. a s časti sa tieto problemy tykaju aj mojich pier....čo by si mi poradil na toto?

fiallka

Prosim vas o radu RNG. Mam sennu nadchu a uz neviem takto dalej zit, znizuje mi to kvalitu spanku, aj zivota. Teraz drzim detoxikacnu dietu cca. 1tyzden, no nic - nepomaha..

paty

wow paradna zasada, tak to si teda zapamatam.. lebo tie vsejlake telove mlieka to je sama chemia a hnus.. nerobi mi to dobre.. a kde by som prosim Ta take mlieko zohnala? ak som dobre pochopila aj ty mas obchod...

RNG

lizanka, na hojenie ran pomaha aloe vera a cukor zmiesany s kokosovym olejom, tak ako na popaleniny.Tiez trochu tekuteho vitaminu E.
..........
Najvyssia odporucana koncentracia GSE je pod 1 percento, a aj to len na nechty a hrubu kozu.
V kozmetikach je to obvykle 0.1 z 0.3%
5 kvapiek=250 mg.pol lyzicky oleja su max 2,5 gramu. Ty si si dala na seba 10% koncentraciu!!!To predsa muselo bolet a palit!