Otázky na RNG

kkristy11

RNG,zufala,zufala som..hrozne casto ma prehana (hlavne rano,idem aj niekolko krat)skusala som psyllium (prve dva tyzdne v pohode,potom ma z neho zacalo prehanat..iba mna,zvysok rodiny toleruje dobre)probiotika beriem viac ako rok,snazim sa nejest hluposti a nic. Dokonca som nedavno podstupila kolonoskopiu a creva mam ako babatko,uplne zdave. Hrozne mi to komplikuje zivot. Mam aj trosku problemy s pecenou (zvysene GMT a FNH)ale inak sa tomu nevenuju,ja neviem ci to suvisi,alebo nie. Ja uz neviem co robit fakt,skusila som uz asi vsetko na svete a nic :(((porad prosim Bola som aj na alergo,nemam ziadnu intoleranciu na ziadne jedlo,ani na laktozu. Podla vsetkeho by mi nemalo nic byt a aj tak uz niekolko rokov mam problemy.

RNG

mamina, inac je to obvykle nasledok v tele vzdy pritomnych herpesov, s cim mam ako starsi clovek osobne skusenosti, zialbohu.
Ale ja beriem pravidelne vitamin C, selen, zinok, probiotika a ked mam viralny utok, bazovy caj astragalus a chaparal.
takyto utok na virusy ich porazi za par dni. Pripadne si striekam do ust aj nioekolkokrat denne koloidnu striebornu vodu, klavne ked je to utok na jazyk alebo dasna.

RNG

mamina, moze to byt nasledok alergie na nieco, ale aj vysledok cinnosti virusov.
Snaz sa jej dat nieco silne antoiviralne.
Odporucam kombinaciu astragalus a baza, pripadne aj aloe vera.
Samozrejme ako kazdemu odporucam brat vseobecne doplnky ako zinok, selen a probiotika, to potrebuje kazdy na mnozstvo procesov v tele.
Najsilnejsi antiviralny doplnok je chaparal(co je na trhu doma), ale pochybujem, ze by sa ho podarilo do dietata dostat, smrdi ako kreozot(tak sa aj ludove nazyva creosote bush-kreozotovy krik).
Silne antiviralne je aj velke davky vitaminu C, pre dospeleho 1 gram za hodinu, brany v neutralnej forme, napr buffered C.
Niekedy na podobne problemy v ustach pomoze brat aj aminokyselinu L-lysin

maminka

RNG. mam na teba jednu otazku: mam 5-rocnu dcerku, ktorej sa na jazyku robia rany. su to velke plochy akoby ziveho masa, ako keby jej niekto zrezal povrch jazyka. velmi ju to boli a vtedy nemoze skoro nic jest. niekedy sa to zlepsi, inokedy zhorsi, ale nikdy sa to celkom nestrati. ma to uz dva roky, ziadny lekar netusi preco to je. povedali mi iba, ze taketo ochorenie mavaju iba stari ludia, u deti sa to nevyskytuje. liecba ale ziadna nezabera. nie su to afty ani plesne. som uz zufala, neviem, co mam robit. nepodarilo sa nam ani vystopovat, aka potravina to moze zhorsovat a ci to vobec nejake jedlo zhorsuje alebo nie. sme bezradni, netusime, ako mozeme nasej dcere pomoct aby netrpela a mohla sa konecne normalne najest. viem, ze toto je asi malo informacii na stanovenie diagnozy a hlavne priciny, ale predsa len sa na teba obraciam s prosbou, ci ta nahodou nieco nenapadne, co by dcere mohlo pomoct. dakujem ti za ochotu.

RNG

Dokonca som videl clanky na nikotinicku kyselinu, vodny roztok(teda nie fajcenie, prosim!) ako pomocnu latku na utisenie schizofrenie. A nikotin obsahuje plno beznych jediel, o com malokto vie. Hlavne rozne listove zeleniny(teda nie len tabak!)

RNG

navik, to sa skor spytaj damiana, ten ma s tym viac skusenosti. Viem , ze odporucal niektore z B vitaminov, hlavne velke davky vitaminu B-3 tiez B-6.
Inac je tu zaujimavy clanok:
www.jungcircle.com
kde odporucaju plno veci, podobne ako na depresie aj na schizofreniu, vcitane roznych meurotransmiterov(mineraly,St Johns Wort, Gaba,...), rozne utlmujuce byliny a pod

RNG

Infwekciu kdekolvek v tele treba vybit, lebo nas oslabuje a poskodzuje.
Infekcia vo vnutornom uchu moze poskodit statokinetiku=rovnovahu a dokonca aj funkcie mozgu.
Skus GSE, olivovy list a oreganovy olej.
Ja som si raz dokonca zlikvidoval zapal stredneho ucha za tri dni Samentom(chcel som vyskusat jeho antimikrobialne ucinky aj na ine ucely, nez Borelioza, zaroven som bral NAC a oreganovy olej)

RNG

Uzliky na stitnej zlaze su nepotrebne tkanivo v tele, ktore sa netvori, ked je dost enzymov aby nepotrebne latky a utvary odburali.
Odoperovana cast stitnej zlazy= je ovplyvneny normalny chod v tele..
Znizena funkcia je casto spojena so spomalenym metabolizmon(nedostatok energie ale popri tom tlstnutie u mnohych).
Co vsetko by to mohlom ovplyvnit z doplnkov:
jod, enzymi, CoQ-10(koenzym na vyrobu energie), extra mineraly, mozno i ine doplnky na neurotransmitery

RNG

mariaa, aby som nezabudol hlavne pri psyliu, psylium zaroven absorbuje rozne toxiny v crevach, velmi ucinne, podobne ako aktivne uhlie a vynesie ich z tela von, aby sa nemohli reabsorbovat spat do krvi.