Otázky na RNG

touareg

RNG, prosím poraď, píšem za mojho otca.
Bol na vyšetrení a má problémy s pečeňou-zarastená tukom, vysoký cholesterol, tiež tlak, pálenie okolo hrudného koša, alebo pľuc, najma pri ležaní, keď je v kľude.
Berie rozne doplnky ako lecitín, Betain, mnoho iných od teba +lieky.Ale stav sa nezlepšuje, dokonca minule mal vysledky horšie.
Ale problém je asi v tom, že rad si vypije aj 3-4 razy v týždni, najma pivá aLE NEPOHRDNE ANI ALKOHOLOM.Darmo mu dohovaram, že takto zbytočne berie lieky a doplnky.Povedz, tá obrastená pečeň a všetky jeho choroby suvisia s tým alkoholom?

zaria

RNG. prepac, este otazocka: to znamena, ze lecitin sice cisti zily, ale tie tuky, ktore zo zil vyberie sa mozu ulozit v bunkach? a da sa proti tomu nieco urobit? nemusi clovek zaroven s branim lecitinu aj zacat nejako intenzivne cvicit? lebo co ak potom zase priberiem na vahe? kam idu tie tuky z buniek, ktore lecitin vezme zo zil?

RNG

zaria, 3-4 hodinymedzi lecitinom a tukmi by mali stacit.Mozno i menej.
Za ten cas sa lecitin absorbuje a presunie tuky zo zil do buniek, kde sa alebo ulozia, alebo spalia, pokial su nie ulozene.

zaria

RNG. uzivam tvoj lecitin a Omega 3. niekde si pisal, ze sa to nema brat spolu. mozes mi povedat, ake maju byt medzi tym casove pauzy? dakujem

RNG

pod menom colonix je viacero produktov. Ako vsetky znackove,su drahe. Niekto musi platit za prehnanu reklamu, ktoru serviruju. Velka vacsina ludi potrebuje doplnit len vlakniny v jedle, a to moze jedenim viacej zeleniny, celozrnnych produktov,doplnkom pektinov(z jablk alebo citrusovych plodin, pripadne pliev zo zrnin, hlavne psylia, lebo to je vyborne vodorozpustne a okrem cistenia mechanickeho=metla aj absorbuje vela neziaducich latok v crevach.
Na odcervenie a proti parazitom inde v tele su ovela lepsie zmesy, napr zmes dr Huldy Clark.

majsa

ahoj RNG, zacala som uzivat psyllium a z neho normalnu stolicu a potom hnacku.. cim to moze byt sposobene nemam to vysadit ?
btw co si myslis o produkte s nazvom colonix ?
dik

RNG

mariaa, vyhybaj sa aspartamu, ten sa rozklada na latky toxicke pre pecen. Vsetky umele sladidla a ine umeliny(vcitane patentovanych liekov) su skodlive na pecen.
Pecen je filter skodlivin a cim viacej ich musi spracovat, tym viac sa zamori. Hlavne ked su to latky, ktorych sa nevie poriadne zbavit=neprirodzene chemikalie.