Otázky na RNG

RNG

majo, DGL zatial v predajniach nemam.Ale na Slovensku by mali byt predsa vyrobky zo sladovky hladkoplodej. Ked nic ine, tak to tam rastie a z detsta si pamatam na "sladke drievko"

RNG

payn, tam spominaju len davku 50 az 70 mg B-3. To napr v Stress-B plus C je ovela viac. U mna v obchode najdes aj 500 mg , ktore sa udajne pouzivaju na epilepsiu-tiez mozgovu poruchu.
Ja som urcity cas pouzival niacinamid 4x500 mg na cukrovku, ale kedze mi to nezlepsilo hladinu cukru viditelne, prestal som to po mesiaci pouzivat.

RNG

ooo, skusila si B-cka(stress-B with C)
Kedysi som pouzival na stresove vycerpanie niekolko gramov vceliej materskej kasicky s medom. To mas dalo do poriadku za den.
Niekedy su prirodne zdroje vitaminov ucinnejsie, nez preparaty, hoci su aj zlozene s prirodnych vitaminov-izolatov.

majo2906

RNG moja sestra má veľké probléme zo žalúdkom.Sústavne ju bolí a málo zle a je naplnená, obávam sa že má vredy.Myslím že by jej pomohlo DGL.U nás sa nepredáva tento doplnok máte ho v predajniach?

majo2906

OOO...nazdar kde si kúpil gabu?
V ba alebo v lučenci?Včera som sa totiž pýtal v lučenci že kedy príde a pani predavačka mi povedala že až nabudúci týždeň.