Otázky na RNG

kačka

RNG, prosím ťa o radu,mám problémy s prstami na rukách, ktoré mi napúchajú, najmä po ležaní. Napr. ráno keď stávam, mám ich napuchnuté a nemôžem ani zovrieť ruky-prsty na rukách, až po dlhšom cvičení. Bolia ma pri tom aj kĺbiky na prstoch. Všetky vyšetrenia na reumu, dnu alebo artritídu či ostoporézu boli negatívne.Nájde sa nejaký zázračný prípravok? Vyskúšala som už mnohé, včítane Golden Yaccy,Vilcacory ale nič nepomáha.Skús poradiť.

sariana

Ahoj RNG,
opat ta prosim o radu. Sestricka mi na vysledky krvi vzdy povie, ze ju mam ako male dieta. Pozrela som si ich a mam mierne zvysene lymfocyty (nad hranicu lekarskeho standardu) a znizene neurotransmittery a este nieco podobne na gaba.... Moze to nieco znamenat? Tych lymfocytov som sa zlakla, lebo na siji mam malu hrcku a tie neuro... mozu suvisiet s epilepsiou? Uzivam Stress B, Mg, Omega oleje... Co by si mi poradil? Vopred velka vdaka.

RNG

sophia, to moze byt niekolko veci naraz. Ked je to z crevnej oblasi, mozu to byt podrazdene slewpe crevo,divertikuly(vydutiny na crevach), polypy, hemoroidy, zapaly crevnych stien...
Ked sa bolest taha az k chrbtu, moze to byt aj zapal mocovych ciest, to by vysvetlilo bolest pri sexe.
Kedze nemam ani sajnu o co sa vlastne jedna, mozem porqwdit len nieco velmi sirokospektralne, co pomoze pri roznych problemoch.
V prvom rade collostrum (3x5 gramov ,a utisenie criev aspon tyzden.
Zaroven by som bral GSE 60 kvapiek do litra vody-v pripade, ze sa v tele jedna o nejaku nakazu, aspon 2-3 tyzdne.
No a keby to bolo viralneho povodu alebo virusy vyuzili oslabenie tela a rozmnozili sa, bral by som 2x1 gram chaparalu aspon 2-3 tyzdne.
Na ukludnenie traviaceho systemu by som zobral 4x2 + lyzice hojiveho aloe vera.
A na noc probiotika s jablkom.
Rozhodne by som necakal necinne, kym sa lekari rozhodnu, co mi je, lebo mikroby nepockaju na diagnozu a dennodenne poskodzuju telo.
Viem, su to vystrely do tmy, ale s tak sirokospektralnumi prirodnymi prostriedkami ma clovek velmi casto stastie, nech je to cokolvek.
A potravinove doplnky nemozu poskodit, aj ked neuhadnes presne ktory by bol najvhodnejsi.
Este jedna moznost, ze by to bola cysta, ale to by predsa lekari mali uz davno zistit na scaneri.
Vtedy treba jod a enzymaticke cistenie tela.

sophia

RNG prosim porad:partner ma uz par rokov bolesti okolo brucha ,cela ta oblast brusna,tiahnuca sa k chrbatu s dorazom na pravu citlivejsiu stranu.ma krvacanie pri stolici,bol na roznych testoch,dokonca ma vraj PAIN v penise p ri syyku.co to je...

RNG

Na to som ani nekomentoval, lebo na rozne prostriedky na paty som velmi skepticky, kedze ich tolko neucinnych stale tlacia.

RNG

spopmenuty produkt, vytazok z ovcej placenty nie je nic noveho, moja zena pouzivala vytazky z placenty na vlasy uz pred 20timi rokmi. Samozrejme neboli tak hrozne drahe, ako tieto, hoci aj tie neboli prave najlacnejsie
Co sa tyka ucinnosti, ciastocne to pomaha, ale pochybujem, ze by to bolo v skutocnosti az tak ucinne, lebo by to boli moje lekarske zdroje uz davno odporucali.
Zatial ako najlepsiu kombinaciu spominaju L-DOPU a zmesy aminokyselin a mineralov na kosti.

myscho22

RNG mam na teba velku prosbu,mohol by si sa prosim pozret na tuto stranku
www.growtaller.net
chcel by som vedet z coho sa tie kapsule na rast skladaju ,co to vlastne je a cisa to oplati,su k tomu niake vlozky do topanok KIMI na stimulaciu tvorby rastoveho hormonu....sme spolu pisali,si u teba objednam arginin s lysinom co si mi pisal ked ho dostanes na sklad,ale chcel by som aj toto skusit....diky vopred za odpoved...

RNG

emmy, nie. Lecitin je emulzifikator=rozptylovac tukov vo vode, nie rozpustac stvrdnutych tukov. Skus si robit obklady tekuteho vitaminu E a kokosoveho oleja. To moze tie "tukove stuple" aspon zmakcit.

emmie

RNG, je nejaka sanca ze by mohol lecitin rozpustit pripadne urychlit spriechodnenie porov, pokial sa jedna o akne?(forum pravidelne sledujem, vsetky informacie "as for" akne od teba ovladam) vdakaaa :)))