Otázky na RNG

ooo

RNG ďakujem, som si to ráno dala, ale točí sa mi hlava príšerne. Sústavne sa mi točí hlava, od rána do večera, nepomáhajú žiadne prípravky, niekdy už strácam nádej. Nevieš na to niečo? Je to zo stresu podľa mňa, lebo vo vypätých situáciach sa to zhoršuje a teraz mám aj ťažké obdobie aj blbé počasie...

RNG

959, ja som si jedneho casu robil dokonca taky akysi puding z lyzice psylia, lyzice lecitinu a sialky ovocnej stavy. Nechal som to v ladnicke cez noc a rano som to jedol ako puding na ranajky.
Lecitin si mozes pridat do cohokolvek, len som myslel, ze v zeleninovej polievke je velmi ucinny a dokonale rozpusteny.Treba na kazdu osobu dat lyzicu(polievkovu) lecitinu.
Zohrievanim sa neznici,ani varenim, ale odporucam naraz celu lyzicu, nez ju rozdelit na viacero davok. Ucinok cistenia ciev od tukov je z malych davok primaly.

RNG

ooo, potravinove doplnky sa daju kombinovat vseobecne.
Gaba(gama aminomaslova kyselina) je len jeden z neurotransmiterov, ale niekomu prave tento moze chybat a preto ma problemy.
Ked chces vediet, co ti sam o sebe urobi, zober len GABU. Ked to chces vyskusat spolu s SJW, ktore vplyva hlavne na hladinu serotoninu, vporiadku.
Nevidim ziadny dovod, aby sa vzajomne prilis ovplyvnovali. Maju velmi rozdielne mechanizmy posobenia v tele, nie duplicitne.

RNG

payn, dana stranka sa neda otvorit.
B-3 sa pouziva pri roznych nervovych problemoch, viem, ze ho odporucaju pri bipolarnej poruche a niektori pri paducnici(epilepsia).
Nakolko ti ale pomoze, to je individualne.
Rozhodne to nie je vseliek. Skus a uvidis co to pre tvoje telo urobi.

959

RNG,ahoj.Chcem sa ťa opýtať.Mam záujem o granulovaný lecitin-chcem ho brať preventivne 1 lyž.týždenne na prečistenie ciev, ale...
Okrem tých omáčok a polievok ešte kde ho možem dať, aby som ho užila.Myslim tým niečo také, aby som to jednorázovo zjedla a dobre, lebo polievky je veľa a to by som potom jedla aj 3 dnia neviem, či sa vobec potom ta polievka može zohrievať, či sa ten učinok potom nestratí.A ako pišeš, iba tak do vody sa to nedá dať, žeby som to zamiešala a vypila.Takže do čoho si ho mam primiešať?
Ďakujem

ooo

RNG, tak kúpila som si tú GABU a teraz neviem, či môžem jesť aj to aj SJW? (napíšem ti zloženie? ale teraz to tu nemám)

payn

Zdravim RNG, chcem sa spytat na Vitamin B-3 (Niacinamide), podla toho co som cital na tejto stranke www.revolutionhealth.com, tak by mal ucinne odstranovat uzkost. Dokonca niektori ludia pisu, ze je ucinnejsi ako xanax a bez navykovosti a vedlajsich ucinkov. Aky mas na to nazor?

RNG

Ked sme uz pri tych superjedlach, mal by som spomenut aj uzasnu zrninu inkov, ovela bohatsiu ako nase dobre europske lanove semeno na omega 3 kyseliny, bohatu na mineraly(5x tolko vapnika, ako mlieko)tiez rozne stopove, lebo je pestovana bez pesticidov na svahoch, kde sa poda zosuvmi obnovuje a tym sa obnazuju nove zdroje stopovych mineralov.
Je plna vlaknin, 18% bielkovin, proste je to ako to niekto prehnane nazyva zazracna rastlina.
Par lyzic cerstvo pomletych do jedla ho znacne obohati.
Je to Salvia Hispanica, tiez zvana
Chia alebo Salba.
.......
Zatial je este pridraha v porovnani s obilim, ale snad casom pojde cena dole.

RNG

voda11,spravne, aj ja by som to posunul aj dalej mozno az hodinu pred a hodinu po jedle, ale sa na to nesmie zabudat.

voda11

Ja zasa viem že s jedlom sa voda piť nemá, lebo sa zrieďujú žalúdočné kyseliny, čo zase nepriaznivo môže ovplyvniť potrebne a správne trávenie. Čiže asi pol hodiny pred a po jedle je inerval pre vodu.