Otázky na RNG

RNG

moncika, zmes im podobnych ako decolen je plno. Ich efekt ale nie je zvacsenie prs ale dorastenie, teda to co bolo v puberte nejak zastavene sa takto dohoni.
Je tu ma to aj druha tema.

RNG

kacka, ziadne zazraky sa nedeju.
Ale opuchanie znamena slaby lymfaticky cirkulaciu. Pomoze enzymaticke cistenie tela a hoooooodne vody.
Tie nazhromazdene latky treba rozlozit a vyplachnut.

RNG

sariana.as niekde v tele drobnu infekciu, ked mas hrcku na krku (zdurena lymfaticka zlaza) tak to musi byt tam niekde na vzdialenost par centimetrov odtial(zub, mandle, vnutorne ucho...)
Skus brat oreganovy olej alebo GSE.
A ako kazdemu odporucam selen, zinok a probiotika. Tiez lecitin na cistenie ciev.

959

RNG, ešte chcem vedieť, či vitaminya miner., ktoré denne uživam ako: vit.C, selen zinok vit.E sa mi dobre absorbuju v tele, čisa nemusim bať toho, že ich telo vyluči.
Ďakujem.

959

RNG,prosim napiš mi, koľko mam brať denne C-čka vieš nejak na mňa lezie asi chripka.Už sa mi minul od teba Buferal, či akoy je presný nazov a manželmi dsoniesol z lekárne asi to, čomu hodili ako prvé.Nejaký vit.C so šipkami a čo som nechcela je aj s postup.uvoľnovaním a je 500mg.
Povedz mi, či ho nevylučim, keď je s postup. uvolnovaním a je to tableta, nie kapsula.Mysliš, že sa dobre v tele rozpustí, alebo pojde von? Vieš, ja mam problém s rozložením niektorých tabliet.
A koľko ho mám denne zobrať?+ koľko selenu?

moncika

ahoj RNG,chcela by som sa ta spytat na tvoj nazor na pripravok www.decolen.cz
ci to nemoze poskodit,ci to podla teba moze podporit rast prs...alebo vedel by si mi odporucit nieco lepsie,popripade neviem ci aj ty mas nejake fytoestrogeny v obchodoch?dakujem krasne

dada

RNG dá sa v tvojej predajni kúpiť hamamel virginsky?Pozerala som ho v tvojej predajni ,ale akosi ho tam nevidím,dík