Otázky na RNG

jancecka

ok, to beriem, ale možno ak je ešte na Slovensku nejaká iná predajňa, možno tam by to mali, či máš len tú v Lučenci?

RNG

GSE ide zajtra von, cize tam bude najskor o 2 tyzdne v obchode.
Snad maju aspon tabletky GSE, tie su rovnako ucinne, ako kvapky. 60 kvapiek=4-5 tabletiek

RNG

janecka, kokosovy olej.
Zialbohu mi neoznamili vcas, ze sa im mnohe tovary minuli a trva niekedy az 4 tyzdne od oznamenia po zasobenie obchodu.Preto mi musia oznamit aspon 4 tyzdne dopredu, co si myslia, ze sa v tom mesiaci minie aby som to mohol z predstihom poslat.
Ja to musim tu v USA objednat, pockat kym mi to dorucia, zinventarizovat, prebalit na medzinarodnu letecku zasielku, pripravit vsetky colne a sprievodne papiere, letecky poslat; na na Slovensku ked to dojde musi konatelka nechat vsetko preclit az potom to moze rozviezt po obchodoch.

jancecka

natal musíš zavolať na tie tel.čísla čo su tam uvedené,a spýtať sa predavačiek, lebo nie všetko je na stránke uvedené :-)

jancecka

ahoj RNG, chcem si objednať miesto chlorelly tuším spirulinu, tak nejak sa to volá, že? Má to tie isté účinky? Raz si mi niekde písal, že keď som sa od chlorelly vyhádzala, tak ju asi nedokážem stráviť a spirulina je jemnejšia. A ešte by som chcela psylium, počula som, že znižuje chuť do jedla a má aj pozitívne účinky na pleť. Ale zakaždým ako volá do predajne v Lučenci, tak nikdy to, čo ja chcem, nemajú a musím na to čakať aj mesiac. Nemáš nejakú inú predajňu ešte na Slovensku kde by som si to mohla objednať? Inak čo si mi odporučil na zapareniny nejaký olej, už na to čakám aj tri týždne a stále nič, povedali mi na predajni že mi zavolajú. Ja som už aj zabudla čo som to mala objednané a tá zaparenina je vo vážne ťažkom stave. Už je to riadne otvorená rana a nič nepomáha, tak som chcela vyskúšať ten tvoj recept s tým práškovým cukrom, nejaký olej a GSE. Tuším tam to bolo.

RNG

eikosa, povlak na jazyku je kvasna alebo plesnova infekcia.
Na kandidu tu bolo viacero tem. Zasada je ju vynicit v crevach,
kde je jej 90 % a nahradit probiotikami, ktore vyrobia dost protilatok proti plesniam a kvasnym infekciam vsade inde v tele.
Pomocne su psylium, oreganovy olej, kokosovy olej a aspon tyzden prisna bezsacharidova dieta.

eikosa

Ahoj rng,mam v podstate chronicky povlak na jazyku,zuby si cistim pravidelne,vecer a aj rano sa snazim aj ten povlak na jazyku cistit,ale akosi sa tam stale tvori,tak na 2,3 dni sa to zlepsi potom znova,teraz sa mi spravila aj afta,kupil som si neake kvapky na to,ale moc to nezabera,co by to mohlo byt,ako sa toho zbavit

RNG

Mozes to jest samozrejme okamzite, ale to zmeni strukturu polievky. Po rozpusteni sa neda nic vidiet ani citit.
Tak si to potom mozes zamiesat do cohokolvek, len nie do mastnych a olejovych jediel, lebo potom sa lecitin naviaze na tuky v jedle a nie na tuky v tele.

payn

RNG, chcem sa spytat na Lecitin, ked ho pridam trebars do polievky, musim pockat az kym sa v polievke uplne rozpusti, alebo je to jedno a mozem konzumovat hned po pridani? dakujem.