Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

lizanka

dobry den RNG, pisala som ti ohladom toho bratovho vracania, vcera okolo poludnia to chytilo aj mna, zacalo mi byt hrozne zima a rozbolela ma hlava, okolo 4 popoludni som vyvratila ranajky, ktore som zjedla rano o deviatej a dokonca som vyvratila aj vodu s GSE-ckom, citila som totiz horku prichut(za 3 hodiny 6x). obed som nemala. vyse 24 hodin som nic nejedla, mozem si poobede dat aspon banan? totizto vcera mi vobec netravilo. a este mame vsetci spolocny symptom-na druhy den od prudkeho vracania prudka bolest hlavy. hnacka IBA u otca. ma nejaky zmysel dat si aj collostrum? dakujem

RNG

D-manoza(2 gramy kazde 2 hodiny) je vyborny prostriedok proti streptokokovym infekciam, ale nie inym, zialbohu.
Skus GSE a oreganovy olej, obe su velmi siroko spektralne antimikrobialne, takze potlacia vacsinu infekcii urinarneho systemu.
GSE sa pouziva 60 kvapiek do litra vody, pit postupne celu den, tak do siestej vecer to ma but dopite.
Oreganovy olej pouziva 3x2 kapsule(8,13, 18 hodina)
O 22 hodine si zober 2 probiotika s jablkom.
.....
Najpravdepodobnejsie mas asi kvasinkovu infekciu v tele, ale mozu to byt aj rozne ine.
Dufam, ze to nie je chlamidia, lebo tu je velmi tazko vykorenit, to trva mesiace a na to potrebujes okrem uvedenych aj Samento/Vilcacora a NAC

silki

Prosím názor RNG na opakujúce sa zápaly močového mechúra, asi každý mesiac. Som extrémne citlivá na chlad.Užívala som aj UrovalManosa, ktorý je na báze čučoriedok, nemá to žiadny efekt. Samozrejme som pila aj množstvo urologického čaju,ktorý len zhoršuje boleti,pretože dráždi mechúr. Nakoniec všdy skončím na antibiotikách.Prosím, neviete mi niečo poradiť?

RNG

gs gingko forte je 40 mg 24% extraktu, co je daleko od vyznamu slova Forte
Bezne su 100 mg davky, tak isto standardizovane na 24% gingko flavonidov.
Na lepsie prekrvenie su rozne antioxidanty, ako vitamin C a E, vytazok z hroznovych semien, zo zeleneho caju, velmi ucinny je hloh(hawthorne) ktory zaroven rozsiruje cievy(ACE inhibitor), tiez kombinacia Gingko, vinpocetin a huperzin, ktora sa pouziva nielen na "ohriatie noh" ale aj zvysenie mozgovej cinnosti, ked podpori mozgovu cirkulaciu krvi.

RNG

daria, komercny jogurt nemoze obsahovat privela zivych kultur, lebo by sa velmi rychlo pokazil.
Takze skutocny obsah jogurtov z obchodu je niekolko milion omracenych jogurtovych kvasiniek.
Probiotikum v kapsuli obsahuje plno kultur, nielen jogurtovych a pocet je v Miliardach.
Takze na seriozne klinicky ucinne kolonizovanie criev sa komercne jogurty nehodia
V crevach mas zhruba 1 kg bakterii, v zdravych su to probiotika, zhruba 500 az 1000 miliard.
Takze aj pri niekmolko miliard v kapsuliach stale potrebujes, aby sa tieto znacne rozmnozili, preto odporucam brat 2 kapsule s jablkom na noc, ked sa ti probiotika celu noc rozmnozuju a z niekolko miliard dostanes pocas spanku stovky miliard=ucinna kolonizacia criev uzitocnymi kulturami.

gs ginkgo forte 120cps

je toto dobre napr. že ma bolieva hlava a mam taku vždy zčervenanu pleť a rano červene oči. neprekrvené celý som taký čudný červený kruhy pod očami a studene ruky aj nohy GS GINKGO FORTE 120CPSGS GINKGO FORTE 120CPS

daria

RNG este poprosim k tej diete mozu byt tie jogurty kysle,tie predsa obsahuju nejake probioticke kultury takze by vlastne mali byt prospesne pri hubeni kandidy,ci sa mylim?dakujem

RNG

Ked hovorime o potravinovych doplnkoch, vzdy hovorime o doplnani nedostatkov. A doplnit treba, lebo nedostatky vedu k zdravotnym problemom.
Doplnky nie su lieky a nemozes ich prestat brat, ked ich telo potrebuje. Tak ako nemozes prestat pit vodu, lebo si ju pila uz viac rokov a mas dost.
Co potrebujes, potrebujes.

RNG

karkulka, telo vytvara kyseliny a enzymi. Dodavas si ich extra, ked ich telo nevytvori dost.
Kedze jes az 6 krat denne, a beries enzymy mizno 1-2 krat s velkym jedlom, telo si nemoze na ne "navyknut"