Otázky na RNG

karkulkaa

Dakujem za odpoved o zlozeni Betain HCl a Multienzymu. V multienzyme ma trosku vystrasil ten bravcovy pankreas, preto sa chcem spytat, ci by mi na cistenie tela na lacno a na lepsie travenie potravy nestacil ten bromelain, alebo by ste mi radsej odporucil predsa len ten multienzyme? Velmi pekne dakujem za Vasu ochotu.

RNG

ooo, prostriedky na podporu spania zaroven ukludnuju, jedno s druhym suvisi.
Tu ti pripojim hodne stary clanok zo 1974 roku, kde uz vtedy spominaju GABA, valerian, passiflora,a prostriedky na zvysovanie hladiny serotoninu a ine, co sa bezne uvadzaju aj ako prostriedky na zlepsenie spanku.
biopsychiatry.com

Anxiolitika su nic ine ako tlmidla prilisnej nervovej aktivity.

RNG

Lizanka, ak je to prudka viralna nakaza najsilnejsie, co poznam antiviralne je chaparal
Mozes brat aj 3x1 gram.
Slabsie su :extrakt z olivovych listov, astragalus, baza a pravdepodobne aj GSE.
Antiviralna je aj koloidna strieborna voda, ale ta sa v zaludku znici za par minut, takze sa nedostane do criev.
Jedine snad klistir. A samozrejme nesmiem zabudnut na collostum, ktore je plne imunoglobulinov a vyzivy na zapalene creva.Pripadne aj l lysin a hojive aloe vera.

ooo

RNG to úplne všetko z toho sa dá použiť ako náhrada anxiolitík? to si len overujem, či to bola odpoveď pre mňa :)

lizanka

RNG, moje stravovanie sa diametralne lisi od stravovania zvysku rodinu, ja to skusam zdravsie...cize to, co bezne konzumujeme vsetci je len ovocie zelenina, ale pochybujem ze by to bola salmoneloza, lebo teploty vobec nemame. uz to ma aj mama. vraj to prednedavnom prekonali aj jedni znami z okolia, takze asi prudka crevna chripka. jednoducho nam vobec netravi :(

RNG

Supplements Used to Aid Sleep*
5-HTP
Butanediol (Bd)
California poppy
Catnip
Coenzyme Q-10
Danshen
Deer velvet
Dill
European mistletoe
Fo-Ti
Folic Acid
Gamma butyrolactone (GBL)
Gamma hydroxybutyrate (GHB)
German chamomile
Ginkgo leaf extract
Ginseng, (American, Asian and Siberian)
Glutamine
Hops
Inositol
Jamaican dogwood
Kava kava
Kudzu
Lavender
Lemon balm
Lemon verbena
Linden flower
Mace
Melatonin
Mugwort
Niacin and niacinamide (vitamin B3)
Nutmeg
Pantothenic acid (vitamin B5)
Passionflower
Potassium
Reishi mushroom
Royal jelly
Saffron
Schisandra
Scullcap
St. John's wort
Sweet violet
Sweet woodruff
Thiamine (vitamin B1)
L-tryptophan
Valerian
Vetiver
Vitamin B12