Otázky na RNG

karkulkaa

Dobry den, pan RNG.
Z coho su vyrobene betain HCl a Multienzyme? Su to cisto prirodne a cisto rastlinne pripravky?
Neovplyvnuju ucinok inych doplnkov alebo liekov?
Mate ich v obchode? Dakujem.

evca n

Pan RNG, co robit pri pridlhom (az niekolkodnovom - 3 dni) zdrziavani potravy v crevach? Kde moze byt chyba? Stravujem sa pomerne zdravo. Vdaka.

jana345

Prajem dobry den. Vcera som sa Vas spytala, ci mozem na panenskych olejoch varit (napr. polievku, nie vyprazat). Odpisali ste mi, ale hovorili ste i o rafinovanych olejoch a tak teraz neviem, ci sa Vasa odpoved "na varenie su fajn, ale na vyprazanie nie" vztahuje na tie rafinovane alebo na nerafinovane panenske oleje. Mohli by ste mi to prosim este raz objasnit? Dakujem Vam za vedomosti a cas venovany odpovediam na tomto fore.

daria

RNG tomu rozumiem,preto probiotika mam len ma zaujima ci tie kysle jogurty mozem jest pri nizkosach. diete lebo mi chutia viac ako obycajne.

RNG

silky, antibiotika su ucinne len na bakterie. A hovoris ze ti nenasli(kultivacia) ziadnu bakteriu, tak na co ich beries?
Naviac atb. znicia probioticke kultury v crevach a mozu sa tam rozmnozit rozne parazitne, hlavne plesne a kvasne kultury, ktore ti potom podstatne znizia imunitu v celom tele.
.....
Na zapaly su dobre rozne protizapalove(quercitin, bromelain, GLA, curcumin, dumbier...), ale zapal je vzdy z niecoho a to treba v konecnom dosledku adresovat.
V tele to adresuju biele krvinky, enzymi a imunoglobuliny. Kazde z tychto sa da posilnit doplnkami.
A priamo antimikrobialnych latok je tiez plno(antimikrobialne zahrnuje antibakterialne, antiviralne, antimykoticke, antimykoplazmicke, antiparazitne)
Mnohe sirokospektralne maju viacej poli ucinnosti, nielen bakterie, ako to je pri atb.

RNG

Lizanka,
Collostrum je idealna vyziva a obrana pre oslabeny organizmus vzdy.
Ale este stale mi je zahadne, z coho to mate, ci je to nakaza viralna alebo otrava (nakaza) z potravin

silki

Ďakujem veľmi pekne za odpoved. Chlamidye našťastie nemam, robili mi na to testy. A tiež mi robili kultivaciu z moča, bola negatívna. Nemam ani močový kameň, ani žiadne gynekologické ochorenie, chodím na pravidelné kontroly. Takže je to záhada. Ale určite vyskúšam tebou doporučené lieky.

prerngea

mám červen´ú tvár ... dočítal som sa že to mávajú alkoholici . ja som pil alkohol pred pol rokom strašne vela v kuse tri mesiace. ale už vyše pol roka ani kvapku. ale nejak posledne tri-4 mesiace mam červenú tvár... čím to je .... a čo proti tomu je ak vôbec niečo je..