Otázky na RNG

RNG

lizanka, to vyzetra na otravu zaludka alebo prudku virozu.
Na otravu zaludka je dobre vypit pat glgov striebornej vody.
Na otravu zaludka treba mierne slana voda proti dehydratacii a antimikrobialne(moze to byt salmoneloza, escheria coli....)
takze odporucam GSE 60 kvapiek do litra vody, postupne po glgoch pit cely den. A samozrejme na vecer probiotika. Hnacky znicia crevnu floru, ktoru treba obnovit na posilnenie imunity co najskor

mariaj

rng.prosim,znamy chce kupit pripravok L-ARGININ,chce vediet,ci naozaj ucinkuje tak dobre,ako pisu/zvysuje priechodnost ciev,zlepsujeprekrvenie pohlavnych organov,povzbudzuje cinnostimunit. systemu/.poznas tento pripravok,aci by stacilo uzivat len praskovy lecitin,lebo ten ma podobne ucinky. a este prosim,vedel by si o pripravku MSM,ktoryma vsebe siru,a je vraj najucinnejsiprostriedok na alergie na akykolvek podnet.co by ma velmi zaujimalo,a hlavne ci take nieco nemas aj Ty na vyskusanie.DAKUJEM

daria

mozem sa este spytat mozu sa pri tej diete jest biele jogurty?na internete sa pise ze ano preto sa radsej pytam.dakujem

daria

RNG vydrzim bez problemov,len minule si mi spominal ze sa moze jest vsetka zelenina.tak neviem ktoru mam vylucit aby som si zbytocne nemyselela ze jem spravne

lizanka

dobry den RNG, mame akutny problem. 11rocny brat v priebehu niekolkych hodin aspon 10x vracal, stale ho napina, nic neudrzi v zaludku, teplotu nema. nejedol nic nezvycajne ci s neistou spotrebnou lehotou. zacalo sa mu to presne vtedy, ked to skoncilo otcovi, ktory tiez sustavne vracal, ale narozdiel od brata mal este aj hnacku. ako bratovi pomoct? vravi, ze sa citi dehydrovany, ale ani vodu v zaludku neudrzi. dakujem

RNG

daria, potravinove doplnky, ktore sa povolia na trh NESMU mat ziadne zle postranne ucinky.
.....
To je rozdiel medzi potravinovymi doplnkami a chemikaliami vo farmaceutikach,
ktory sa snazia lekari a farmaceuti zakryt pred ludmi,
aby sa neburili, ked im
predpisuju skodliviny s odovodnemim, ze
"uzitok je vacsi, ako poskodenie"
....
Teda este raz zdoraznujem,
potravinove doplnky ,
podobne ako potraviny,
nesmu mat ziadne skodlive ucinky v tele,
ked brane v odporucenych davkach

RNG

daria, ultranizkosacharidova dieta so spomenutymi protikandidovymi doplnkami a davkami probiotik a psylia zaberie za tyzden .
Dalej staci udrzba, hodne vlaknin a probiotika, aby sa to nevratilo.

RNG

Payn, chelated magnezium je velmi ucinne absorbvatelny zdroj magnezia, az 10x tak absorbovatelny pre niekoho , ako oxid alebo karbonat.
2x1 denne staci, s jedlom

daria

a este by som sa chcela spytat,povedal si mi ze pri nizkosacharidovej diete sa moze jest akakolvek zelenina(okr.zemiakov) ked som sa uz konecne preluskala vsetkymi prispevkami som nasla v jednej odpovedi ze sa nema jest ani mrkva,mam vylucit aj tu?a co kukurica?a ako dlho mam tuto dietu dodrziavat?dakujem