Otázky na RNG

tosomjad

pozri sa do temy vyschnute obličky a je tam o tom či sylimarin spôsobuje žlto.. a skus poradiť prosim dakujem

RNG

lussina, zialbohu pochybujem.
Palenie a bolesti nervoveho povodu su z poskodenia nervov, vlastne nervovych obalov, a tam treba materialy na nervovu izolaciu=myelin.To su mastne kyseliny EPA a DHA.Aloe je velmi hojive, ale tieto zlozky nema.
....
Ber 3x3 az 3x5 gramov rybacieho koncentratu MaxEPA.
Na noc si davaj okolo krku hruby sal.Teplo hoji.

RNG

majo, dalo by sa to nahradit, ale davka na L-tryptophan je 500 mg. Neviem, ci by ti to pomohlo, lebo L tryptophan sa musi v tele premenit najprv na 5-HTP a potom na 5-HT=serotonin. Ked nevies v noci spat po 5-HTP, pravdepodobne ho nepotrebujes, lebo nespavost je priznakom nielen nedostatku serotoninu, ale aj prebytku.

RNG

abc, abc, doplnky na klby a doplnky na klbovy maz(glucosamine, MSM, bromelaine,hyaluronicka kyselina/CMO a avokado 2x do tyzdna)

RNG

Karkulka, pancreatin sa pouziva uspesne pravdepodobne uz 50 rokov bez problemov. Je sucastou aj napr stareho osveceneho Wobenzymu.
Pre vegetarianov je bromelain, papain, serrapeptaza a vytazky z bakterialnych kultur(Aspergilus oryzae a A. niger)

lussina

ahoj,poprasila by som o radu,mam problemy pravdepodobne s krcnou chrbticou-palenie krcnej chrbtice az do hlavy,z toho mam zavrate,chodim k fyzioterapeutovi,rhb,mineralove infuzie,a 3x denne pijem 100%aloe vera peaches od americkej firmy za 4500sk,su toho 3 litre.Myslite si ,ze tato kura na 3 mesiace zaberie a zbavim sa palenia?

majo2906

Dobrý deň RNG, kúpil som si 5-htp a mám naň hroznú alergiu, pred spaním ked som si ho dal tak som nemohol spať celú noc.Dalo by sa 5-htp nahrdiť napríklad braním L-Tryptophanu?

abc abc

RNG, prosim Ta, co by mi pomohlo na obcasne bolesti lakta a bedroveho klbu? Boli to tak z casu na cas, ale dost intenzivne.Diky.