Otázky na RNG

daria

dakujem velmi pekne,no som poctiva sacharidy pod 50 ked potrebujem energy tak lyzica kokosoveho a rano este beriem enzymy +3x2 oregano a vecer probiotika.ja sa snazim zbavit psoriazy(resp. aspon ju potlacit)

daria

dakujem velmi pekne,no som poctiva sacharidy pod 50 ked potrebujem energy tak lyzica kokosoveho a rano este beriem enzymi.ja sa snazim zbavit psoriazy(resp. aspon ju potlacit)

RNG

daria, jedina pozitivna metoda na zistenie kandid je analyza stolice.
Ale ked si robila tu dietu poctive, brala oreganovy olej a kokosovy olej,a probiotika,
tak to mas potlacene dostatocne,
zato este mozes jest a pouzivat vo vareni kokosak,
nejest privela sladkeho a sacharidov,
pokracovat jest hodne zeleniny a
aspon raz za tyzden dva zobrat na vecer probiotika.

Samozrejme po zobrani antibiotik ich musis brat aspon tyzden a
po hnacke aspon 2-3 dni.

RNG

osobne neodporucam len jedno zelene, ale zmes roznych(travy, morske rastliny atd)
Dobra zmes je napr Good N Green alebo Life's Green, ktore maju az 35 zloziek-(mlade travy: razna, jacmenna, alfalfa, vodne a morske rastliny ako kelp, chlorella spirulina dunaliena salina atd, dokonca obsahuje aj slusnu davku probiotik)
Ja si davam lyzicku-dve do jogurtu, da sa to zniest, hlavne c neprichutenom =bielomjogurte, neprisladenom.

daria

rng takze ked ukoncim nizkosach.dietu uz ho nemusim brat(oreganovy olej).a ako zistim ze som vynicila kandidu??a s enzymami staci potom zobrat 2rano 1x tyzdenne alebo viac ako prevenciu?

RNG

meno 1, ja nedovazam D-manozu zatial, mozes ju dostat z firmy MEDA. Davkovanie, klinicky ucinne je ale kazde 3 hodiny pol lyzicku=2 gramy, tj dva krat tolko denne, nez odporuca firma Meda. V tychto davkach je streptokok vyplachnuty z urinarneho systemu za 3 dni.

RNG

mikrofon, vsetky kyseliny a octy pred jedlom mierne potlacia chut. Tu spominali len jablcny ocot, ale je ich hromada.

menooos

ahoj rng. da sa v tvojom obchode objednať mlady zeleny jačmen? lebo viem že z tvojich obchodov mam istotu že to neni len reklama. a neviem kde si to mam kupiť. už dva tyždne beham po nete a som zufaly. porad mi prosim či v prašku či v tabletkach. niekde stoji 2 500 inde 500 tak fakt neviem ... a ozaj je tak učinny ako som počul:::::?

mikrofon

mam otazku na RNG.viem ze citron s teplou vodou pomaha pri chudnuti.ale na akom principe je to zalozene?? ako to funguje? tomu nerozumiem.a vlasne...to ma byt obycajna tepla voda z vodovodu alebo kus prevarena aby bola horuca? a aky pomer vody a citronu je najlepsi?..vdaka;)