Otázky na RNG

RNG

Maria, krehke cievy su sposobene alebo tukovymi nanosami, alebo nedostatkom antioxidantov, Odporucam lecitin, extrakt z hroznovych semien, vinpocetin gingko, vitamin C, rutin a ine.
Zapal oci moze byt aj z premnozeneho herpesu(na to ja musim pouzivat koloidnu striebornu vodu niekolkokrat denne spray do tvare s otvorenymi ocami.
Inac to pomoze aj na ine nakazy oci, ktore vytvaraju pocit svrbenia a ludia si casto nevedomky tru oci, cim si namahaju drobne cievy a zanasaju dalsie nakazy do oci.

RNG

lius, cytomel, synteticky T3 hormon(Liothyronine Sodium zasadne ako chemikaliu neodporucam. Ja sa zaoberam len s potravinovymi doplnkami, tj latkami priorodzenymi bez skodlivych bocnych ucinkov. Na chudnutie je dost navodov a prirodnych pomocok.

RNG

Daria, oreganovy olej ti nemoze uskodit nikdy, ked brany spolu s jedlom. Ale vseobecne odporucam doplnky, len ked je na ne specificky dovod.Inac by normalne jedlo malo viacmenej stacit, az na vynimky.

RNG

karkulkaa, bromelain je ciste proteolitycky enzym, tj rozkladajuci len bielkoviny. Kedze s tym mame pravdepodobne najvacsi problem, velmi mnohym pomahaju len proteolyticke.
Na zeleniny a fazulu je ale neucinny, tam treba enzym amylazu, ktory rozbija komplexne pre nas nestravitelne sacharidy.
Tiez netreba zabudat na zaludocne kyselinu, ktore su potrebne pre travenie a kto ich ma nedostatok, ma casto zaludocne kvasenie=nafukovanie a pala.

[zruseny12]

Pekny den RNG,ja by som ta chcela poprosit...stala sa mi taka vec...uz 2x som mala v ociach krv...raz som sa buchla dole do nohy jak je pystala,zatmelo sa mi pred ocami a potom som videla tak ako keby som mala blanu na ociach,a v bielku som mala rozliatu krv.../idem na ocne,ale chcem pocut tvoj nazor/rano ked vstanem,mam pod ocami opuchnuto a rezu ma oci,pocas dne to niekedy prejde,niekedy nie/co to ma znamenat,viem ze aj ked je nedostatok vapnika tak to posobi na zrak a ja ho mam malo-beriem doplnky/sak to vies/a ta krv-co znamena-DAKUJEM

silvus

Zdravím, RNG. Mám jednu otázku - môžem brať Cytomel ( hormón štítnej žľazy T3 ) na schudnutie? Žľazu mám inak ( zatiaľ ) v poriadku. Má sa to brať nalačno a koľko mcg? Ako rýchlo sa od toho chudne? Nie je to nebezpečné? Ja viem - príliš veľa otázok naraz, ale neviem kde zohnať tieto informácie a či sa to vôbec oplatí začať brať.
Ďakujem za odpoveď

karkulkaa

Dakujem za odpoved o enzymoch. Este by som sa chcela spytat, ci je aj nejaka ina zmes enzymov okrem MultiEnzyme -taka, ktora neobsahuje zivocisne zlozky. Samotny napr. Bromelain je menej ucinny ako tie zmesy? Este raz diky za ochotu. Ste zlaty.