Otázky na RNG

RNG

majo, co tak GABA komplex, st Johns Wort, vitaminy B alebo lecitin na nespavost?
Nemas to nahodou z nervozity a stresu?

RNG

zaria, zavolaj do obchodu, napr v Lucenci by mohli este mat nejake z tych zelenych zmesi, aj ked nie su na nete v zozname.

RNG

willy, ten valosun produkt ma celkom slusne mnozstvo vytazku a trpazlicej palmicky(serenoa repens, Saw palmetto), len nespecifikuju mnozstvo aktivnej latky(steroly) v tom standardizovanom extrakte.
Mozes to porovnat napr s tymto:
-odkaz odstránený-

Ale vseobecne nie je jeden doplnok pre kazdeho muza, ale mnozstvo, podla
specifickej potreby.
Ja odporucam rozne, napr,
zinok, selen, jod, probiotika, lecitin, vitamin A, B, C,D, E ,mineraly, enzymi, antioxidanty atd. Proste pre kazdeho to, co potrebuje telo.
Prvych 5 menovanych obzvlast, lebo tie sa v potravinach dnes nenachadzaju v dostatocnom mnozstve.
Samozrejme pre tych co maju problemy s prostatou treba extra steroly.
Pre tych, co maju problemy s travenim(starsi maju skoro vsetci, zialbohu) je Betain HCl, rozne enzymaticke zmesy a vlakniny, ako psylium, pektiny, arabinogalaktany.
Okrem tychto uvedenych je dobre si robit preventivnu udrzbu, cistenie a regeneraciu roznych inych organov aspon 2 x krat do roka.

zaria

RNG. a kde sa daju zohnat tie produkty Good N Green alebo Life´s Green? Nenasla som to nikde na internete, teda myslim na slovensku. ani v ponuke tvojho obchodu v bratislave som to nevidela. nehodlas to v buducnosti dovazat na slovensko?

willy

Dakujem za radu,RNG.Este stastie,ze som si to neobjednal.Nechapem,preco tomu robia taku velku reklamu,ked je to tak malo ucinny prostriedok.
Chcem ta este poprosit o radu pri tomto vyrobku,ktory ma mat velmi priaznive ucinky pre muza,co sa tyka vsetkeho.Obsahuje hlavne extrakt z Palmičky trpasličej (Serenoa repens )

-odkaz odstránený-

RNG

willy, velmi slabo ucinne.Pouziva sa hlavne pri lieceni alkoholizmu, aj tam to nerobi zazraky.
Inac je to na vychodnom pobrezi USA(hlavne stat Georgia pliaga, lebo ako dovezena ozdobna bylina sa to tam ujalo a obopina stromy az ich poskodi. Stoji to stamiliony znicit.

willy

RNG,chcem sa ta opytat,ci mas nejake vedomosti o tejto rastline-KUDZU,vraj pomaha aj pri zlepseni nalady,libida a celkovej vitality.
-odkaz odstránený-

daria

rng dakujem velmi pekne za vsetky rady,dufam ze mi to pomoze(dovera je velka cast uspechu)dufam ze sa vam vsetko raz v dobrom vrati za vase rady