Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

majo, na GABA je mizivo malo informacii, ale na chemikalie zvysujuce GABA v mozgu tisice sprav. Co som nasiel je, ze oralne(ustne brany) GABA je az 80% absorbovatelny do tela, ako sa dlho v tele nemam ani sajnu. Z tela sa len velmi malo dostene cez krvnu mozgovu barieru do mozgu. To zrejme ale staci. Inac jedina zmienka na zivotnost GABA v mozgu bolo 48 az 51 minut-to su data z vyskumnej literatury na mozgu potkanov.
Zrejme uzitocne informacie o doplnkovych formach sa promptne cistia z netu, z konkurencnych dovodov proti syntetikam.

ele

prosimťa rng ....je dobre si objednať chlorellu a zeleny jačmen z -odkaz odstránený- ??? ja fakt už neviem...najviac by som tebe dôveroval tvojim obchodom ale ked tam nemaš tieto produkty tak neviem

touareg

RNG a čoje lepšie kupiť ,to aktívne uhlie v kapsuliach, alebo v prášku? A keď povieš, že prášok, tak koľko dať do vody?Alebo do čoho sa to dá?

touareg

RNG, prosím, poraď mi teraz ty.To aktívne/drevené uhlie/ keď chcem preventívne brať na odmorenie tela, tak koľko tbl.denne, kedy to užiť, či nalačno ráno, alebo aj počas dňa s jedlom a ako dlho-týždeň, mesiac...
Vopred ďakujem za odpoveď

lindaa

Veľmi pekne prosím RNG o radu...práve mi zdiagnostikovali endometriózu, ložiská mám pravdepodobne po celom bruchu, aj v mechúri. Ešte som síce nebola na operácii, ale hrozí to. Neexistuje prosím nejaká osvedčená alternatívna liečba pri tejto Dg.?Ďakujem.

ema..

Ahojte, pisala som aj do inej temy ohladom psylia,ale potrebovala by som radu ohladom zapchy.
Uz fakt neviem co by mi pomohlo:(Mne uz asi nezabere nic na tie moje creva. A pritom pijem fakt dost vody so psylliom, pravidelne jem lanove semiacka, otruby, uz som skusala aj slivky, vodu s citronom, a neviem co este, pocas dna vypijem aj dva litre tekutin/caje, voda/ a ani to so mnou nehne... Citim sa ako v siestom mesiaci tehotenstva:(
napadlo ma ,ci to nebude mat suvis s hormonmi. Ja mam poruchu mestruacneho cyklu, brala som estrogeny a vsetko bolo OK. Lenze potom som musela prejst na gestagenovu antikoncepciu a bola som v tom obdobi v dost velkom strese,tak neviem ci mi to nejako neovplyvnilo vsetko. Ak existuje este nieco by by mohlo pomoct budem naozaj rada ak mi poradite:)