Otázky na RNG

uzui

na čo je dobry lecitin? pomaha aj pečeni? maš to aj ty v tojich obchodoch a v akej forme to je tabletky? alebo? kolko to stoji u teba. aj chanca piedra predavaš?

skusmi

užívam viac tvojich doplnkov ale bojim sa či to neprehánam...totižto berem. protokol dr. berkinsona už 4. týžden. dalej zinc for acne, spirulina, probiotika, a berem denne aj vit. c b-komplex forte a aj kelp...kedy začne učinkovať protokol dr. berk. pretože mam zhendutu tvar vlasy a hlavne ruky také zožltnuté... a radil by si mi kupiť zeleny jačmen?

RNG

V USA je tlak proti B-17, takze aj je problematicke dostat marhulove jadierka. Naviac by som mal problemy iste aj na Slovensku s dovozom. Takze natolko kontraverzne latky si netrufam dovazat, aj ked viem, ze su velmi uzitocne.
Ja sam si odkladam jadierka z marhuli na pripad potreby.

RNG

potravinove doplnky nemozu byt skodlive v odporucenych davkach. Inac by sa nemohli(aspon v USA) predavat ako potravinove doplnky. Na ne platia tie iste prisne pravidla, ako na potraviny.

RNG

karkulka, ked mas vyrobu kyselin potlacenu nejakym zapalom alebo poskodenu mikrobami(parietalne bunky),(to iste plati na enzymi) po case sa moze zregenerovat a budes potrebovat menej doplnkov alebo ziadne.
Ale zo skusenosti viem, ze od urciteho veku ta produkcia jednoducho nestaci, ludia su vnutorne podvyziveni a telo zacne rabovat o zivyny samo seba. To sa prejavi celkovym zmensovanim sa, vrascenim, osteoporozou, znizenou imunitou atd, jednym slovom to co sa dnes chape ako staroba.

elesar

RNG...ako dlho v mozgu pobudne serotonin??? ak budem kazdy den uzivat kapsulku 5-htp (alebo dve), nahromadi sa za par tyzdnov, alebo to, co som zobral v kapsulkach telo spotrebuje este v ten isty den??? vdaka.

karkulkaa

Dakujem za odpoved ohladom pouzivania Betain HCl. Chcem sa este to iste spytat na enzymy - ak ich budem uzivat s jedlom, je sanca, ze ich moje telo zacne niekedy znova vytvarat samo, alebo ich musim brat uz navzdy?
Nestaci v niektorych pripadoch vyskusat najprv len Betain HCl, a ak ani 2 tabletky nezaberu, az potom skusit aj enzymy? Teda ci mi pri traveni nechyba len ta zaludkova stava.
A este sa chcem spytat, ci dlhodobe uzivanie Betain HCl a enzymov nie je nejako skodlive.
Este raz velmi dakujem.

RNG

caly, ja sa nezaoberam ludovymi bylinkami, len takymi ktore su klinicky dokazane ucinne lekarmi, co sa s tym zaoberaju.
Zelena cast koriandra, vnat, nazyvana cilantro alebo cinsky petrzlen je vynikajuce odmorovadlo tela.Ma zvlastnu silnu chut, ale da sa na nu zvyknut.
Da sa pestovat po domacky v kvetinaci.

RNG

caly, proti chrapaniu pomaha nespat na chrbte.
Su aj urcite cviky na okolite svalstvo, ktore spruznui ochabnute vaziva sposobujuce chrapot.
Strip na otvorenie nosa niekomu pomaha