Otázky na RNG

oli

Ahoj RNG, chcela by som sa spýtať na nasledovné. Manžel má lupienku, ale pred týdňom natieral doma zárubne a na určitých miestach ho pokožka začala veľmi svrbieť a zostala taká napnutá, svrásnená až zapálená. Neviem z čoho to má, k lekárovi ešte nešiel. Užíva aj Chaparal, nemôže to by z toho, však?Nemôže to byť aj z toho že by sa nadýchal acetónu pri natieraní?

RNG

Na rychlejsie potlacenie zapalu je ucinny Quercitin, curcumin(turmeric) GLa(pupalkovy ci borakovy olej bromelain a ine. To ale problem celkom neriesi, to potlaci len symptomy(histaminovu reakciu)
Ked to bolo tak velmi rychle, mozno si dostala dajaky virus, to je tiez dovod na zapal vystelom. V tom pripade najsilnejsi prostriedok co poznam na virusy je chaparal(2x1 gram)
Inkubacna doba na kvasinkove a rozne bakterialne je mnoho dni, virusy sa mozu prejavit za niekolko hodin.

RNG

l.inda,
oreganovy olej je korenina a moze palit v krku, ked ho zoberies v tekutej forme, ale nikdy som nepocul, ze by mohol palit este aj v mocovode.
Takze pricina musi byt asi inaksia a zrejme nejaka asi bola a je, ked beries oreganovy olej.
GSE je ina moznost antimikrobialneho prostriedku, ktory v normalnom zriedeni(60 kvapiek do litra vody) nemoze nikde palir, ani v nose a ociach a so su velmi citlive miesta.

l.inda

rng objavila som ovela pravdepodobnejsiu pricinu,zapal mocovych ciest pravdepodobne po styku s priatelom.zvalit to na oreganovy olej nebolo inteligentne.aj tak prosim o radu ako sa co najskor dat dokopy zbavit sa neuveritelnych bolesti a krvi v moci.dakujem za radu

l.inda

rng uz druhy den ma strasne pali pri moceni,moze to mat nieco spolocne s tym ze som zacala brat oreganovy olej(3x2) a probiotika a presne vtedy to zacalo(beriem ich s odstupom 3h),je to ako prechladnutie ale nemala som kde.inak som zdrava,ale hlavne cim sa toho palenia zbavit?

RNG

hanka, otazka je skor co nejest. Musis jest menej kalorii, mensie davky, viac zeleniny a menej chlebovin a tukov.
A cvicit, teda miesto jedenia.
Pred cvicenim pomaha brat lecitin a acetyl L- carnitine. To pomaha dat tuky do obehu aby sa mohli pri cviceni spalit. Najlepsie je plavanie, to spali najviac tukov.

RNG

majo, ten B-100 by tam uz mal byt kazdu chvilu.B-vitamin ale neukludnuje. Vapnik a horcik maju sedativne vlastnosti. Horcik pouziva plno ludi, mame ho tiez 2 druhy,oxid a glycinat.