Otázky na RNG

RNG

karkulka, kolko enzymu na cistenie tela a ako casto pouzivat zalezi od zamorenia tela a ako rychlo ho chces odmorit.
Velmi intenzivne je 2xdene 2 -3 tabletky(hlavne pri rakovinach).
Betain HCl doda kyseliny pre ludi, ktorym sa v tele vytvara malo.
Podla vsetkeho nie je navykovy, a ked mas malo kyselin, musis ho brat stale s vacsim jedlom, , inac ho nestravis.

RNG

mama, chanca piedra sa pouziva 1 lyzica do 1/2 l vody povarit 5 minut, odstat, zliat ochutit.Ci to pomoze na kruhy pod ocami, to neviem, ale precisti ladviny zarucene.

Lecitin sa rozpusti vo variacej sa polievke alebo omackach za 15 minut,

Pridany do ovsennych vlociek a zaliaty kyslym mliekom za 2 hodiny statia v ladnicke aj vlocky su hladke aj lecitin zmizne.

RNG

tlamka, na fobie a strach pozri do tem depresia a tetania.
Na ukludnenie su doplnky, St Johns Wort,5-HTP, SAM-e, vitaminy B a niekto, kto ti to je schopny vyhovorit.
Proti rakovinam su enzymi(cistenie tela), antioxidanty,posilovanie imunity.
.....
Kto sa zdravo stravuje a pouziva prevenciu proti rakovine sa nemusi bat.

caly

Citala som, ze majoranovy a koriandrovy caj zvysuju tvorbu zaludkovej stavy, je to pravda? Alebo su nejake ine bylinky na tento problem? Ak ano, treba ich pit pred jedlom, alebo pocas dna?

karkulkaa

Dobry den, RNG. Na enzymove cistenie tela mi staci raz za tyzden rano na lacno hodinu pred jedlom uzit 2 tabletky MultiEnzyme Formula alebo 2 tablety Bromelainu? Alebo to treba castejsie?
Akym systemom funguje Betain HCl? To on mi casom "nauci" zaludok produkovat viac traviacich stiav, alebo je to latka, ktora priamo travi jedlo v zaludku? Ako dlho treba Betain HCl uzivat? Nie je to navykove?
Dakujem vopred velmi pekne za Vasu odpoved.

mama 9898

Dobry den. Ako sa ma uzivat Chanca piedra (kupila som si ju kvoli tmavym kruhom pod ocami?) Ako dlho ju treba brat?
Este sa chcem spytat, ci sa praskovy lecitin musi v potrave rozpustit "na hladko", alebo ho staci zamiesat do vlazneho jedla na tanieri (ostanu tam take vlocky).

tlamka

RNG aha,no ale ja by som sa na to mala liecit,ale tie lieky brat nechcem,lebo to su na depresiu a ja mam fobiu z rakoviny a preto asi aj ten panisty strach a depresia druhotne. A co teda konkretne by som mohla uzivat,vies?
myslim aj tie doplnky proti rakovinam co spominas,aj proti tomu sialene silnemu strachu