Otázky na RNG

majo2906

Rng Gaba complex užívam, tento doplnok ma skôr ukľudnuje ale nezlepšuje spánok.
Na ľubovník mám alergiu.
Lecitín užívam ale iba raz za týždeň.
Na B-complex čakám kým príde od firmi swanson čo ste objednal, tak uvidíme.
Ale viem že minerály boli veľmi dobré, tak si počkám aj na ne.

RNG

ako stary chlap sa budim aspon raz v noci, vtedy napisem. Pocas dna mam pocitace vsade kadial sa pohybujem, takze par krat do dna sa pozrem na ne.
Inac, co sa tyka odpocinku, tak toho mam v zmysle kompletne vypnut velmi malo. Mam 7 dnovy pracovny tyzden uz vela rokov. Bez doplnkov by som to nedokazal.
Nuz ked chce nieco clovek v zivote dosiahnut, musi na to nieco obetovat....
V mojom pripade je to volny cas co je najcennejsie.

zdenka

ZELAM vam pekny den pan RNG - aj ked u nas je hrozne pocasie,mam dotaz ,kedy vy odpocivate?pozeram ze ste tu nepretrzite,do skoro rannych hodin,patri vam niele moja velka vdaka,ale mam o vas strach,prosim odpocivajte,lebo bez vas sme strateny.

lizanka

totizto som pocula, ze naparovanie urychluje niektorych bakterii, ktore nemaju moznost mnozit sa pri normalnej teplote

RNG

Lizanka, naparovanie otvara pory, tj aj ciastocne otvori mazove kanaliky, zapchate stvrdnutmi tukmi, co je vlastne povodna pricina vzniku acni.
Tak isto ich otvoria teple olejove obklady(olivovy a kokosovy hlavne)

RNG

zezo, zavolaj obchod a pytaj si Multi Enzyme, Pancreatine , bromelaine alebo lactase podla potreby.
Tie papajove cukricky nie su na serioznu detoxifikaciu, skor na sprijemnenie normalneho travenia a chuti v ustach.

RNG

pal, ja odporucam nerafinovanu morsku sol miesanu s KCl s pridavkom jodu.
Najblizzie k tomu mate sol so znizenym obsahom sodika(Nacl, Kcl, Kj)v Bille.