Otázky na RNG

RNG

lenca, zvacsenie pecene je obvykle z dovodov pretucnenia pecene.(steatosis)
Protokol dr Berksona pomoze na tto ciastocne, ale na odstranenie tukov je hlavne ucinny lecitin, lipaza a calcium D glucarate.
Pomaha aj Policosanol, ktory znizuje tvorbu tukov v peceni(triglyceridy a tiez tukovobielkovinne cholesteroly)

No a samozrejme dieta, lebo redukcna dieta znamena spalovanie tukov. Tj menej cukrov, tukov,chlebovin,zaroven viacej zelenin.
Plavanie a dlhe prechadzky v tom pomahaju

RNG

tlamka, karcinofobia je silny strach z rakovin.
Pri dnesnej 25% mortalite na rakovinu je na to skutocny dovod.
Ale jediny naozajstny liek na to je spravna vyziva, pripadne doplnky proti rakovinam.
Ked urobis v tom dost, nemusis sa bat, lebo si si dostatocne znizila pravdepodobnost.

RNG

V mojich obchodoch maju viacero enzymov na poziadanie, vcitane Multi enzymov.Betainu HCl, bromelainu, pancreatinu, papajovych enzymov ci laktazy.
Osobne som presveceny, ze by to mali mat aj inde, lebo plno ludi ma problemy s travenim pre nedostatok enzymov.A
vedie to k podvyzive a zamoreniu tela.

lenca

RNG, co je najlepsie brat na zvacsenu pecen??? Protokol Berksona? Kolegyni dnes zistili niekolkonasobne zvacsenie pecene, viem, ze ten protokol je na regeneraciu, napis

ema..

A kde by som k tomu Super Multienzymu dostala? Mozes mi poradiť prosim:)Lebo mam taku skusenost- hlavne z lekarni,ze vela-krat ani nevedia co clovek vlastne pyta:) Vďaka

silviia

tuareg, vola sa to CARBOfit ! a skus ine lekarne, nie kazda to pozna, nech ti skusia objednat, stoji kolo 40 sk a navod je prilozeny

RNG

ele, skus sa spytat na zelenu zmes Good N Green alebo Life's Green. Tie su vyborne a maju viacero trav a roznych rias a ine potrebne pre telo, vcitane probiotik.

RNG

touareg, z aktivnym uhlim nemam vela skusenosti. Ako dieta som brat niekolko tabliet carbantoxu alebo aktivneho uhlia
pri hnackach, co je podobny material