Otázky na RNG

ninna

Dobrý večer
chcela by som sa opýtať aké prípravky mám užívať na nezhubný uzol na ŠŽ a zníženú činnosť ŠŽ.

RNG

uzui, lecitin rozpusta(emulzifikuje)ulozene tuky a tak pomaha , aby sa spalili. Cast tukov nam sposobuje zapchanie ciev, co je priconou zlykania organov a zodpovedne za vyse 50% smrti, Cize cistenie ciev je prvorada vec.
VBiac lewcitinu odtucni aj pecen a ine casti tela, ako sucast redukcnych diet.
Odporucane mnozstvo je lyzica(9 gramov) raz az 2 krat tyzdenne. To nie je liek, ale potravina, takze sa neberie v malickych pilulkach.
Na ceny a chancu piedru sa pytaj priamo predavaciek v obchodoch
Reklamu mas beziacu na pravo, ak chces nakupovat v mojich obchodoch.

RNG

skusmi, na teme icterus som spomenul 3 rozlicne zdroje zltnutia koze od bilirubinu, pre hepatic, hepaticka a post hepatic.
Musis zistit, ktoru mas ty skor nez sa rozhodnes ze je to z pecene, tj heaticka a podla toho beries doplnky na regeneraciu pecene alebo nieco ine.
www.zdravie.sk
Takze farba mocu, stolice , meranie krvo-to vsetko ti jasne povie, odkial je ten zdroj bilirubinu

vaneska

RNG, pekný deň želám...Chcela som sa opýtať, či je to collostrum - vo viacerých príspevkoch to tu bolo spomenuté, ale nejako som sa nedopátrala k tomu, čo to vlastne je a na čo všetko slúži...
A ešte by ma zaujímalo, na čo je dobrá zelená zmes - ako prevencia? Alebo ide o špeciálny doplnok výživy, ktorý sa má používať len pri nejakých chorobách?
ĎAKUJEM.

aloechcem

chystam sa objednať z tvojich obchodov aloe vera. štava. a kolko sa to musi piť denne a v akych flaškach to predavaš? pol litrovky? a toto som sa dočital na jednom vebe citujem "Aby ALOE VERA šťáva z celého listu byla efektivní - musí mít minimálně 5000 mg aktivních přírodních polysacharidů aloe na litr." takže platí to aj o tvojej aloe vera?

zlta

Dobry den. Na precistenie pecene staci uzivat protokol dr. Berksona? Alebo treba este nieco k tomu? Ako dlho to treba uzivat? Dakujem.

karkulkaa

RNG, prosim Vas, este nieco ohladom mojho travenia: ak mam tvorbu kyselin a enzymov v zaludku utlmenu nejakym zapalom alebo poskodenu mikrobami (uviedli ste to ako jednu z moznosti par prispevkov nizsie), ako sa mozem toho zapalu zbavit (je tu aj moznost, ze mam helikobaktera). Postaci mi 3 x denne brat oreganovy olej s jedlom? Alebo je treba aj nieco ine? Dakujem za trpezlivost pri odpovediach na moje otazky.

vaznes

môže byť príznak - hnedé ruky, vlasy a pleť na tvári. príčina zvýšena kyselina močova v tele???? čo je na to dobre ????? mam hnede ruky a mam pocit že to bude kyselina močova lebo pečen mam ok už som dobral aj 5 tyždnov protokol dr.berk. a stale som hnedy neprirodzena farba dakujem rng