Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

fiona, maso vajcia, ryby orechy neskrobovite semena,a zeleniny. Z ovoci len velmi malo a to nesladke.
A hovorime o jednom tyzdni prisnej nizkosacharidovej(tj pod 50 g sacharidov, cim nizsie, tym lepsie)

RNG

nina, nefunkcne tkaniva v tele a zamorenia su rozneho druhu, takze najlepsie je sa odmorovat enzymatickym pripravkom obsahujucim vsetky typy enzymov, ako napr Multi Enzyme a Pancreatine.
Mnohi ludia maju zamorenie bielkovinneho razu, tam su dobre bielkovinne enzymi, ako bromelain, papain, serrazyme, a bielkovinne z Pankreatinu.

RNG

jajaja, na deleni stravy podla krvnych skupin naozaj nieco je, ale je to uzitocne naozaj len v extremnych typoch, vacsina ludi potrebuje vsetky clanky potravy tak asi rovnako.
Je to dosledok dedicstava po polnohospodarskych a zberatelskych predkoch a lovcov mamutov.

RNG

zezo 28, Super Multi su 4xtak silne, inac zlozenie je rovnake, len 4x tolko.
Ako dlho je treba ba odmorenie tela, to je individualne. Ja ich beriem minimalne raz obden, pre istotu na prazdny zaludok a ako starsi clovek so zlym travenim s kazdym velkym jedlom.

RNG

daria, ked beries vela oreganoveho oleja, tak ti ciastocne potlaci aj lactobacily, takze je dobre brat probiotika stale. Ale nie naraz z antimikrobialnymi. Viacerym som poradil brat antimikrobialne o 8 hodine, 13 hodine a 16 hodine, O 22 hodine probiotika
Antimikrobialne latky totiz ciastocne potlacaju aj probiotika, takze treba medzi ne dat pauzu aspon 3-4 hodiny.

fiona

daria, čítam že si prešla nizkosacharidovou dietou, aj ja sa na nu strojím, aspon týžden, môžeš mi prosím ťa napísať ako vyzerá tvoj denny jedalniček, lebo neviem čo si mam dat napr. na ranajky, ked pri tejto diete su muky a škoroboviny vylučené. cely den jest len zeleninu od rana, na to nemam chut uz teraz :-)

Ninna

A ešte prosím Vás môžte upresniť aké enzýmy ste mali na mysli konkrétne. Sú nejaké potraviny ktorým bu som sa mala výlučne vyhýbať kôli ŠŽ?

jajaja 111

A este nieco: myslis, ze na strave podla krvnych skupin alebo na delenej stravej nieco je alebo je to len nezmysel? Dik.