Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

Daria, striktna nizkosacharidova dieta na potlacenie kvasnych infekcii(s pomocou, kokosoveho oleja, oreganoveho oleja, psylia a probiotik) je len asi tyzden dlha.
A ked mas problemy so zapchavanim, pridaj si lyzicu olivoveho oleja.
V prirode je plno prostriedkov nie priamo prehanajucich ale zmakcujucich stolicu a tym znemoznujucim zapecenie.

prerngea

rng čo si myslíš o akupunkture. môže to omocť napr. na obnovenie organizmu? už som prejedol z tvojej redajne cez 4 000sk a nejake velke zmeny nič.. proste ani protokol dr. berkinsona na hnedu pleť nepomohol užval som ho 9 tyždnov. tak jedina možnosť akupunktrua..som beznadejny ani doktori mi nevedia pomocť.tak mi prosimťa porad či sa oplati za to vyhodiť peniaze...pil som trií mesace v kuse alkohol a teraz lutujem ale už nechcem ....nevem čo mam robiť

RNG

maria, enzymi pomozu kazdemu travit a cistit telo. V nasej potrave je ich dnes zialbohu primalo.
Pride cas, ked ich bude brat kazdy alebo ich budu pridavat do roznych jediel. Tym odstrania hromady problemov a posilnia telo.

ooo

RNG prosím ťa, moja mama (50 rokov) má problém s chrbticou, údajne stratila pružnosť sa zakláňať... hrozne ju to bolí, musí sedieť vzpriamená ako pravítko, nemôže sa predkláňať, bolí ju to aj v noci... vieš na to niečo poradiť? ďakujem

prima

RNG, prosím ťa, koľko tabletiek Wobenzymu si mám dať, keď ho chcem použiť na odmorenie tela? Mám 50 kg. Vďaka.

daria

rng takze uz radsej tu dietu nemam opakovat,alebo co by mi pomohlo aby sa mi uz tie problemy nezopakovali?myslim zeto nebola prudka zmena stravy kedze som vlastne len vylucila ovocie

[zruseny12]

RNG.mne dnes volala s tvojho obchodu pani a objednala som si ENZYMI....NAJSILNEJSIE NA TRAVENIE...DUFAM,ZE SOM UROBILA DOBRE,LEBO VAPNIK BERIEM A RYBY OLEJ...

RNG

hypo znamena nizko
Hypo calcemia znamena nizko vapnik.
Ci uz je to z nedosatatocneho prijmu, nedostatocnej absorbcie alebo zleho hospodarenia tela s nim, to ta "diagnoza" nehovori.
V kazdom pripade sa ale vapnik da lahko doplnit, a to aj pri takych, ktori maju slabu absorbciu z jedla. Na zabudovanie vapnika do tela ale treba brat kompletnu kombinaciu mineralov a vitaminov na kosti, ja by som osobne odporucil Bone essentials a Spirulinu.

RNG

herbert, moc by mal byt sterilny, ale nie vzdy je. Zavisi od toho, ktory z nich to je.
Streptococcus viridans je cela skupina streptokokov, z ktorych niektore obyvaju usta a su zodpovedne za gingivitidu, ktora vedie ku kazeniu zubov a paradentoze. Ked sa dosrtanu do krvneho obehu(napr pri cisteni zubov sa niekedy porusia sliznice a dasna) moze sposobit endocarditis(poskodenie srdca).
Takze by som ich neprepustal ako nevinne

RNG

payn, na flaskach je odporucene davkovanie napisane. Ja ti neviem povedat o klinicky ucinnom nic, lebo kazde telo ma individualnu potrebu. Treba to proste vyskusat.GABA je ovela bezpecnejsia ako napr zvysovanie hladiny serotoninu, kde pri privysokych hladinach mozes dostat serotoninovy syndrom. Predavkovaniew GABA nie je nikde v literature spomenute, ze by vyvolavalo nejake problemy. Ale "istota je gulomet, nebral by som viac ako 2 gramy, mozno ti staci 250 mg.