Otázky na RNG

RNG

June, betaim HCl v ziadnom pripade nehryz!,
ak chces mozes ho roztlct na prasok a zapit vodou. Nedrz si ho nikdy v kontakte so zubami, je silne kysly a moze ti poskodit sklovinu na zuboch, takze davaj pozor.
Podobne by som robil aj s enzymami, nakolko mnohe z nich su na zuby agresivne, hoci nie az tak oko betain HCL.
Nauc sa hltat pilulky, skor ci neskor narazis na take, ktore neslobodno rozbit.

lizanka

aby som nezabudla-clanky pise clovek s titulom MUDR., takze vidno, ze rozumnych lekarov je sice malo, ale par exemplarov sa najde.

june

RNG, prosim Vas, mam otazku: mozem enzymy a Betain HCL rozhryzt a nie zhltnut cele, ked mi prehltanie tabliet sposobuje problemy?
A ak si chcem cistit telo preventivne enzymami, staci mi 2x do tyzdna rano zobrat 2 multienzyme alebo 2 tie silnejsie multienzymy? Mozu to byt 2 dni v tyzdni po sebe alebo to treba rozlozit, aby bola medzi tymi 2 dnami nejaka medzera? Dakujem.

RNG

zdurenina v krku a zvysene teploty znamena infekciu. Proti tomu treba bojovast niecim sirokospektralnym, kedze nevies, o co sa vlastne jedna. Sirokospektralne su GSE, extrakt z olivoveho listu a oreganovy olej(hlavne na plucne a krcne infekcie)
Polyp je v dosledku zamorenia tela, na to treba enzymaticke cistenie(enzymi a jod). Operacia ho sice odstrani ale pri zamoreni budes mat coskoro dalsie nefunkcne tkaniva v tele(polypy, hrcky, myomy ,tumory,cysty...)

RNG

Pre tych co si chcu precitat priamo od stovak pouzivatelov ich skusenostiz Seropramom(Citalopramom, Celexa...)
depression.about.com
Teda ak nedaju na moje slova, co som vycital z roznej medickej literatury.

RNG

Seropram,( Citalopram, Celexa, Cipramil, Citrol, Recital, Celepram, Zetalo, Zentius, Cipram a ine mena, pod ktorymi sa schovava) je navykova droga, synteticka,chemicka, so skodlivymi bocnymi ucinkami.Jej mechanizmus je SSRI.
Z prirodnych SSRI efekt (okrem inych uzitocnych)ma St Johns Wort, SAM-e a priamo tvorenie serotoninu=5-HT v tele je z L tryptophanu alebo este ucinnejsie z 5-HTP, oboje su to prirodne latky nachadzajuce sa v jedlach

monika9

RNG ja nemam depresiu ani tetaniu to doktor vylucil len mamnedostatok serotoninu,zial vitaminy nezaberaju uz dva mesiace.....ten stav dusnosti sa uz bez liekov neda vydrzat,sa seroprame nie je napisane zeby bol navykovy