Otázky na RNG

RNG

daria, lyzica olivoveho oleja by to mala vyriesit. A necakaj druhy krat 3 dni, po stvrtom dni ti pomoze uz len krystir, po siestom len nemocnica.
Niekedy prudka zmena stravy moze taketo problemy sposobit.Mne sa to stalo minuly rok pri navsteve Slovenska. Odisiel som z obvyklej stravy, pri cestovani po dlhom sedeni v lietadle aj tak zapeka a veru som si mysel dat viackrat krystir, inac by bolo zle!
Po stvrtom dni prehanadla su nebezpecne, mozu sa poskodit creva. Treba to potom zavlhcit pripadne namastit. Za mydlove roztoky do criev nie som. Za prve su prilis alkalicke, za druhe bezne mydla nie su jedle a v creva sa ich cast vstrebe. Nikto nepotrebuje nejedle chemikalie v tele.

RNG

touareg, tie dva by mali stacit a jedz avokado, 2 kusy do tyzdna na klbove mazivo. davka na glucosamine je napisana.
Ak chces brat nieco naviac, pytaj si MSM, ber 1500 mg denne, pripadne HYaluronicku kyselinu.

RNG

payn, snazil som sa najma dat to, co mi oznamili, ze chyba plus to, co sa na tomto fore ludia stazovali. Zialbohu, este stale komunikacia viazne a neviem stavy a predaj v obchodoch.A vycicat s prsta si to neviem....
Je tam GSE a plno ineho.

herbert

ahoj rng,
robili mi neake vysetrenia a okrem ineho mi nasli v moci viridujuce streptokoky,ked som sa na to pztal doktorkz povedala ye to je v poriadku,ze to je prirodzena flora ci co..

payn

RNG, este sa chcem spytat, aky je vlastne rozdiel medzi Gabou a Gaba komplexom? Nemyslim zlozenim ale ucinnostou, teda ktory lepsie pracuje proti stresu a uzkosti, pripadne mozu sa aj tieto dva doplnky konbinovat? A ak by sa dalo, mohol by si mi napisat o Gabe nejake informacie(najma davkovanie), na internete som skoro nic nenasiel. Dakujem.

daria

rng odkedy som na nizkosach.diete mam zapchu.beriem aj lyzicky kokosoveho oleja,psyllium(1lyzica denne)tak ako si pomoct?uz som rozmyslala ze siahnem aj po prehanadle lebo po 3dnoch je to uz naozaj neprijemne.nikdy som s travenim problemy nemala,az som olutovala ze som s tou dietou zacala iba co si poskodim.ale ako si teraz pomoct co najrychlejsie ak nechcem siahnut po prehanadle a ak ostanem pri diete ako vyriesit problem?dakujem

touareg

Ahoj RNG.Prosím ťa, ktoré konkrétne výrobky z tvojho obchodíku v Lučenci si mám kúpiť pri bolestiach kĺbov, najma kolenných.Stačí mi MSM krém+Max glukosamín s ďumbierom?Stačia mi tieto dva vyrobky? Alebo niečo iné radšej? A koľkokrát denne to užívať-teda ten Max glukosamím, ak mi odporučíš ten,
ďakujem

[zruseny12]

RNG,dakujem za odpoved este raz,a este ta mozem poprosit...vyraz HYPOKALCIEMIA....ALEBO TO MA BYT...HYPOKALCEMIA?CO ZNAMENA?DAKUJEM....

RNG

maria, vstrebavanie zavisi od mnozstva zaludocnych stiav a enzymov, ktore telo vyluci. Da sa tomu napomoct branim =doplnenim enzymatickymi zmesami.