Otázky na RNG

monika9

rng vcera mi doktorka predpisala seropram kvapky a rivotril tabletky,uz dva mesiace beham po doktoroch kvoli tazkemu dychaniu,nemozem sa dodychnut,trva to aj cely den,nie su to zachvaty,vsetky vysetrenia mam vsak v poriadku,doktorka ma pocit ze mam malo hormonu seratoninu,pripadne ze trpim uzkostou,neviem ako sa ta uzkost prejavuje,ja citim strasne palenie v okoli srdca,boli ma cely hrudny kos a nemozem dychat....moze to byt z toho??

prima

RNG, eštejedna otázočka. Písal si, že pri rádioaktivite pomáhajú rôzne adaptogény. Prosím ťa a má túto schopnosť aj ženšen? Ďakujem

prima

RNG prosím ťa a nemohol by si napísať ktoré enzými obsahuje Multienzyme?
Alebo prípadne aj tí, ktorí ho používate. Veľmi pekne ďakujem

RNG

ako som povedal, zober lyzicu lanoveho alebo olivoveho oleja proti zapche.
To je lepsie, ako nejake prehanadla.A okrem toho zdrave.

RNG

linda, probiotika ber na noc , aby sa cez noc mohli dobre rozmnozit. Daj medzi atb a probiotika aspon 3 hodiny pauzy-co najviac.

daria

nizkosach.dietu som musela po 3dnoch prerusit prave koli zapche.chcela by som ju ale dokoncit ked sa mi upravi travenie,ake su teda tie prirodne zmakcujuce prostriedky prosim?aby som sa vyhla opatovnym problemom pri diete(brala som popritom kokosovy olej tak co este by som mohla aby sa to nezopakovalo?+samozrejme doplnky oregano,probiotika a psyllium-zial zohnala som len ochutene)

l.inda

rng prosim,musela som nasadit antibiotika na zapal mocovych ciest ktory sa mi opat vratil.probiotika mam brat spolu s nimi v ten isty den alebo az po dobrati antibiotik?a s akym casovym odstupom.dakujem

RNG

prerngea, aspon si mozes byt isty, ze mas cistu regenerovanu pecen. Ale ako som pisal su 3 rozne zdroje v clankoch icterus.Podla farby mocu a stolice tam urcis , o ktory typ sa vlastne jedna.
Tvoje zltnutie koze nemusi byt nasledok poskodenej pecene.

RNG

ooo, mala by brat doplnky na klby aj kosti. Oboje ovplyvnuje stav chrbtice. A tiez rybacie oleje proti zapalom a na nervy.

RNG

prima Wobenzyme je dost slaby starsi prostriedok, takze treba 3x10 tabletiek.
V predajni mam ovela silnejsie novsie enzymi, kde staci 3x4(Multienzyme) alebo 3x2(pancreatine a Super Multienzyme)