Otázky na RNG

lala lala

Dobry den. V jednom starsom prispevku ste pisali, ze aj cvikla obsahuje vela enzymov. Kolko cviklovej stavy je treba nalacno vypit aby sa to rovnalo ucinku 2 tabletiek multienzymu? Ma to rovnaky ucinok ako tie multienzymy alebo sa to neda takto porovnat? Je treba pit ju zriedenu s inou zeleninou alebo je lepsia cista?

krpatucka

RNG
dobry den. priatel ma atopicky exzem. pisali ste mi, co by bolo na to dobre. vybrala som kombinaciu a chcem sa spytat, ci to tak moze byt. kokosovy olej+ GSE (neviem kolko kvapiek), jodovu tinkturu (pod pazuchu raz za tyzden) a na vnutorne uzitie Good N Green (neviem ake mnozstvo a kolkokrat denne).
Ja mam akne- mozem uzivat "acne for zinc" a na tvar kokosovy olej+GSE na noc? dakujem velmi pekne. ak by ste mali nejake navrhy, tak budem len rada.

krpatucka

RNG
dobry den. priatel ma atopicky exzem. pisali ste mi, co by bolo na to dobre. vybrala som kombinaciu a chcem sa spytat, ci to tak moze byt. kokosovy olej+ GSE (neviem kolko kvapiek), jodovu tinkturu (pod pazuchu raz za tyzden) a na vnutorne uzitie Good N Green (neviem ake mnozstvo a kolkokrat denne).
Ja mam akne- mozem uzivat "acne for zinc" a na tvar kokosovy olej+GSE na noc? dakujem velmi pekne. ak by ste mali nejake navrhy, tak budem len rada.

milan63

Moja sestra sa takmer 30 rokov lieči na reumu.Za to obdobie užívala množstvo liekov.V poslednom období má predpísané - Methotrexat,Movalis,Prednison,Acidum folicum,KombiKalz.Okrem iného začínaju jej vypadávať vlasy.Poradťe prosím niečo na posilnenie imunity a na zastavenie vypadávaniu vlasov.

RNG

l.nda,nie som si isty, ze to mas preliecene, ked mas v nohach zrejme nejaky zapal
Ja by som pre istotu pil roztok GSE, 60 kvapiek na liter vody, pi postupne cely den az do tak asi 18 hodiny vecer, o 22 hodine pred spankom by som si zobral 2 kapsule probiotika s jablkom.
Dufam, ze sa nejedna o zapchane cievy krvnymi zrazeninami, na ro by som odporucil Bromelain, 2x600 gdu hodinu pred jedlom. To je zaroven enzymaticke cistenie tela, keby si mala nejake zamorenie bielkovinnych zhlukov, ktore sposobuju zapal.
Ale najlepsie by bolo dat si urobit rozbor krvi, lebo takto hadat diagnozu je dost nevdacna zalezitost.
Na odmorenie tela treba pit hodne vody

l.nda

rng uz asi tyzden ma bolia svaly na nohach(najma kvadricepsy)ako by som mala silnu svalovku ktora nemoze prejst.inak som mala zapal moc.ciest ked som mocila krv,moze to mat nieco spolocne?ako sa zbavit tej bolesti noh?dakujem za odpoved

RNG

prave naopak, viaceri popisuju cukrovku ako vysledok roznych zapalov, dokonca ako "autoimunnu" a cats claw je jeden z ucinnych proti zapalovych. Takze naopak, mnohi ju odporucaju prave pri cukrovke pouzivat.Ja osobne ju pouzivam. Sice nepouzivam inzulin, to je pravda. Ale to by vysvetlilo utoky vyrobcov inzulinu.
www.restoreunity.org.
Tiez je plno zmienok v medickej literature(samozrejme bez dokazu z vyskumu) ze sa cats claw(Vilcacora) nema pouzivat pri roznych autoimunnych chorobach.
Samozrejme, kedze je ucinna pri lieceni mnohych autoimunnych, budu proti nej pisat.Hlavne pre to, ze sucasna "liecba" autoimunnych je potlacanie imunity a to Vilcacora nedovoli.
www.raysahelian.com

RNG

ivva, o nicom takom som necital v mojich zdrojoch literatury.
Vilcacora sa nesmie pouzivat spolu s drogami potlacajucimi imunitu, lebo tam pracuje opacne, tj zvysuje imunitu.
Neodporucaju ju pouzivat s chemikaliami na riedenie krvi, ako coumadin, warfrin, lebo zvysuje ich ucinok.
A to je asi vsetko.A ani na to som nenasiel vedecku literaturu na dokaz.
www.rain-tree.com
....
graviola by sa nemala pouzivat s CoQ-10, lebo robi opak=cardiodepresant.
Tiez rozsiruje cievy(vasodilatator) a znizuje tlak(hypotensive)
Kedze ma silnu antibakterialnu ucinnost, po case treba brat probiotika, na obnovenie crevnej flory.
www.rain-tree.com
......
Lapacho, Pau D Arco nema ziadne interakcie s drogami.Vacsie davky sa ale neodporucaju brat, lebo moze sposobit zaludocne problemy. Takmisto sa neodporuca brat tehotnym zenam, ale dovod na to zatial nie je nikde popisany
www.rain-tree.com
.........
Vseobecne farmaceuticky priemysel sa snazi rozsirovat plno neopodstatnenych sprav okolo pouzitia roznych ucinnuch prirodnych preparatov. Je to sucast konkurencneho boja.
Treba to chapat. Co by si ty urobila, keby ti nieco z prirody konkurovalo tvojim produktom a ohrozovalo ich predaj a pouzitie.....