Vylej si svoje srdce

charlie

dievčatá ´dakujem za vaše názory.nejako sa s mojim problémom popasujem. stále však neviem ako. peknú nedeľu vám želám.

bobca

..Stoji mi za to..!!!..Ked odhliadnem od tych hadok..on je fakt dobry chalan a mam ho moc rada..Budem sa snazit vymysliet bojovu taktiku ;)..uff..dufam,ze to zvladnem,bojim sa..

bobca

Diky za nazor :)..My sme sa uz o tom hadani raz rozpravali,dohodli sme sa ze budeme na seba dobri..ja sa snazim,viem ze aj on..ale nedari sa nam,a to ma ubija.Problem nie je v tom chodeni von,to bol len priklad,som rada aj doma..aj ked by som rada isla aj niekde von.Ale chapem aj to ze v robote sa narobi;ale nie vzdy sa mi chce a da iba chapat a ovladat sa. Este ma stve,ze on sa o tom nechce rozpravat a najhorsie je ze ani neviem co mu mam k tomu povedat.Povedali sme si ze sa budeme snazit a aj tak sa nam dari to pokazit,tak este co by mohlo byt naplnou toho rozhovoru???A bojim sa mu povedat vsetko co citim aby zase nemal pocit ze su to vycitky.

dara23

charlie...je to len manželstvo ako ty hovoríš z lutosti..ale malo by to byť z lásky no nie??? a podla mna daj na mamkine slová...krpa má pravdu...

dara23

chápem čo cítiš..potrebuješ od toho vzťahu viac..len ako vysedávanie u vás doma...ale ak nechce ísť von...ťažko ho prinutiť a ešte ked to skončí hádkou..radšej mu ani nič nenavrhovať...podla mna by ste si mali v klude sadnuť a porozprávať dva krát si premysli čo povieš aby z toho nevznikla zase hádka..ale hlavne zachovaj klud a rozvahu všetko s chladnou hlavu..povedz mu všetko čo cítiš...džím palce ozvi sa!!=)

krpa

somsi presne myslela ze ho mas rada z lutosti.ale nemoze si za to sam?ja viem lutost toto prehliada.odpoved na tvoj problem musis najst asi sama.ak neni oxotny tvoj muz to riesit..ta ignoruje ked sa xces porozpravat.....tak to bude zbytocne ak s nim ostanes lebo prejdu roky a on bude stale taky isty.mozno tym pokazite zivot aj vasim detom.ze budu vidiet ze sa nemilujete.no neviem.....