Vylej si svoje srdce

betka20

Katika88:No tak nad tymto som nerozmyslala.Dakujem ze si mi to povedala pokusim sa to dat do poriadku ale neviem ci naberiem odvahu mne trvalo pol mesiaca kym som mu povedala ze ho chem

katika88

Betka mam pocit ze ten chlapec sa po takychto slovach citi este horsie nez ty, tak on ta chce a ty mu povies ze vies ze spolu nebudete.Preco si to takto povedala, nechapem...teraz sa musi strasne trapit lebo keby mne dakto take daco povedal tak si iste pomyslim ze nema zaujem.A aj on si to musi mysliet.Ved mu normalne povedz ze s nim chces byt a nie take blbosti.Booze...

betka20

Katika88:No ja som mu povedala ze ja viem ze snim nebudem.A on nato ze ako to mozem vediet a kto mi to povedal.Ale nechapem preco to povedal ked uz si piseme 2mesiace a to ze ho chcem uz vie 3 tyzdne

katika88

Hm tak mu povedz o svojich pocitoch aka si z toho jeho spravania zmatena, ze sa trapis a skus sa ho priamo spytat ci ma zaujem alebo nie.

betka20

Katika88:No problem je v tom ze ja mu stale davam moznost aj naznacujem.A ked mu to poviem tak sa k tomu nevyjadri.

katika88

Betka20 nevidim dovod preco by si mala trpiet a chciet sa odlubit.Mozno to ze nemal babu je tym problemom ze sa nevie rozhybat ale on ta urcite chce tak preber iniciativu ty lebo su chalani ktorym treba troska napomoct.Bola by skoda nechat to len tak a zbytocne sa trapit...

betka20

Tapka:No chciet mozno ale pochybujem.On este ziadnu babu nemal ale povedal mi ze by chcel.Tak preco ked som mu povedala ze ho chcem nic k tomu nepovedal?vzal to ako narmalnu vec a nic viac!

jana2

Gituška,kašli na neho,asi nebol ten pravý.Na čo by ti bol chalan,ktorý ťa už teraz klame? Neboj,príde lepší...

gituska

tak ja sa pokusim v skratke..mala som chlapca,ktory mi stale hovoril ako ma lubi a aj to dokazoval..lenze ma potom z nicoho nic nechal pre jednu babu..sama som prisla na to, ze sa zoznamili cez Pokec a ze si pisali aj cez ICQ(to mi doslo az po rozchode..lebo raz som si vsimla,ze mu pise nejaka xy a on, ze to si len tak pisu..a mne to nevadilo,lenze ona sa vola xy!)bolo mi to luto, ze ma "podvadzal"aj ked len tak cez PC mesiac pred rozchodom..a este su stale spolu..je mi smutno, pretoze odvtedy mam depky, ze ma nikto nebude chciet a tak..nemu sa pacilo na mne to, co sa druhym asi pacit nebude..