Vylej si svoje srdce

tia

dara23.... ahoj. No teda v ten večer, keď som odišla, tak bol dosť zúfalý . Odrazu mi chcel všetko vysvetliť. On je dosť zložitá povaha. Jemu sa nič nechce rozoberať on nič nepovažuje za dôležité mi povedať. Sme spolu ale je to veľmi zvláštne. Ja sa cítim, keď som pri ňom ako pri inom človeku. Dosť sa aj zmenil. Stále je taký zamyslený a nad niečim rozmýšľa. Včera sme išli na večeru aj s priateľmi a niekto mu volal 3-krat okolo dvanástej. Zakaždým to zrušil a potom mu prišla sms. V tej chvíli ma len jedno napadne. Opäť mu píše, volá?? Keď sme prišli domov povedal, že to bol kamarát, ktorý ho naštval, tak preto nedvíhal. Ja už neviem čomu veriť..fakt neviem. Nechcem sa ho zakaždým pýtať a podozrievať ho, ale už mám také nervy na tú jeho bývalú

achjaj

dara......asi som potrebovala pocut nazor nezainteresovaneho cloveka :) a vidis pomohlo :) som rada a poviem ti, ze som uz aj kludnejsia na dusi...
Ja sa do skoly celkom tesim,neboj,bude to pohodaaaaaaaaaaa :)

dara23

tia...ufff....toto je dosť zložité...ani ja sama by som asi nevedela čo mám robiť....bolo od neho dosť nepekné ked napísal takú sms tej babe čo s nou predtým chodil..a pritom mal teba!!....ozval sa ti šte potom? aspon o teba bojuje? napíš viac..zatim pa

dara23

achjaj...tak to som VELMI rada=))....vedela som že to takto dopadne....dufam že ten blb ťa už konečne nechá na pokoji =) a ja sa mám fajn..až an toto aprílové počasie...a za pár dní ma čaká ten istý kolobeh=škola =(

eviak

ahoj bobca, noo, zajtra idem za nim (je z ineho mesta) a ideme riesit :) tesim sa na neho ako male decko na vianoce takze otazka ci ho este lubim je asi bezpredmetna.. ale! sa mienim tvarit akoze ja nic a ze som tu len preto, ze si to ty chcel a ze mne sa nechcelo... :) nechcem ho statit, je moj najlepsi kamarat.. :)

inak, my sme vrazedna kombinacia na hadky. on baran ja blizenec... tvrdohlavy sebec verzus schyzofrenicka hysterka :))) :(

tak len tak dalej! a nech ta stve co najmenej :)

bobca

Ahoj eviak..viem o com hovoris,a co sa toho eskalatora tyka,my sme sa zase hadali aj pre to,kto akym sposobom berie veci z pultu v obchode
:(,:)))))..takze no coment..Neviem ci som prisla na strategiu ale mozem povedat ze sa to zlepsilo..klop..klop..klop..tak dufam ze sme uz za hadajucou fazou a ze sa uz nikdy nevrati.. Som sa rozhodla,ze ked ma bude rozculovat co robi,radsej budem ticho a poviem mu to inokedy,ked bude v pohode atmosfera a ked sa bude chciet hadat on,tak mu poviem,ano milacik,posnazim sa.. Odskusane,funguje(prezila som teraz nadherne dva dni)..Len je to horsie praktizovat v praxi..:(,:)Lebo niekedy ide cloveka urvat a ma sa chut hadat a neustupit aj ked to nevedie k nicomu..Asi sa musime skusit ovladat..Drzim palceky a snaz sa to zvladnut..Verim ze vam to vyjde..Ak sa ti bude chciet,ozvi sa ako sa ti dari alebo co ty na to

katika88

Ahoj Zuzka tak ako dopadlo to stretko z netu?Dost ma to zaujima lebo ja momentalne prezivam vztah z netu a tiez je to moj prvy tak som chcela vediet ci aj tebe sa tak postastilo...