Vylej si svoje srdce

eviak

zajtra idem za drahym ci ex ci co mi to je, drzte palce nech to dobre dopadne.. dobre znamena akokolvek len aby sme sa nepozabijali :)

achjaj

ahoj dara, nebola som tu dlho lebo som mala pracu...ten blb sa neozval chvalabohu a pritela lubim este viac ako predtym :) a ty ako?

dara23

dumb....máš na nu číslo..alebo si aspon píšete na net....jednoducho sa s nou dáko skontaktuj...a napr. ju pozvi na kafčo..a povedz čo chceš..nijak inak sa to asi ani nedá...ale to čo jej chceš pvoedať nerieš cez sms ani rp..osobne je to najlepšie =)...držím palce...=)) maj sa =)

dara23

eviak..určite to skúste ešte raz!!!nepremárnite to....držím ti veeeľmi palce...ozvi sa ako to dopadlo..papa

tia

Ok, takže niečim prispejem aj ja.. Mám priateľa, s ktorým sme len 3 mesiace. Poznáme sa 1 rok.. Mal priateľku 3 roky, s ktorou mal problémy. Ja som tiež mala jeden nevydarený vzťah za sebou, tak sme si zvykli radiť a pomáhať si. Nakoniec sa z toho z mojej strany vykľulo viac ako priateľstvo. Začali sme sa stretávať každý deň a každú voľnú chvíľku sme boli spolu.. začalo to len objatím potom bozkami a skončilo to tam kde to skončiť nemalo.. Dala som mu na výber buď ja alebo ona. Vybral si mňa a ja nieže by som sa tešila z toho ale skôr trápila. Veľmi mi bolo ľúto jeho bývalej priateľky.. Medzi nami bolo všetko OK.. vôbec sme sa nehádali-bolo nám super. Len stále som mala zvláštny pocit nedôvery pri ňom. Tak raz keď spal som mu preštudovala telefón. Dosť nepríjemné zistenie, čo so v ňom našla.. Ona mu stále vypisovala aká je nešťastná, atď. Chápem ju ale zarazila ma sms od neho, čo jej poslal.. ako ju pekne oslovil ako jej písal, že je chorý, to ako mu ona chýba.. Bola som v škoku.. Sedela som na posteli a potichu plakala pozerala som sa naňho ako spí a pýtala sama seba PREČO?? O ČO TU VLASTNE IDE?? V tej chvíli som sa potichu rýchlo obliekla a odišla preč.. Ešte v ten večer som mu poslala sms z domu. V zápätí mi volal a prišiel za mnou domov.. Že mi chce všetko vysvetliť, atď. Tie argumenty ma niečim aj presvedčili ale na druhej strane mu stále neverím.. Veľmi ho ľúbim, ale žiadne urážky od neho znášať nebudem a nebudem zo seba robiť hlupaňu.. Je to medzi nami dosť pohnuté a ja sama neviem, čo robiť..

dumb

normálne sa k nej priplichti a spýtaj sa, či to nechce s tebou skúsiť. určite nemá nadprirodzené schopnosti, že jej to samé dojde.