Vylej si svoje srdce

jaj

...nejdem nikomu radiť, lebo momentálne mám pocit, že si neviem dať rady so svojim životom ja sama. Chodím s priateľom sedem rokov z toho jeden rok spolu žijeme. Takmer každoročne ma chytí fóbia zo vzťahu, a sama so sebou riešim, či by mi nebolo lepšie samej. Vždy som bola dosť empatická a môjho veeeeľmi pracovne vyťaženého priateľa som nechcela "rušiť", avšak tento rok sa kalich prelial. Na plné ústa som povedala, že momentálne nie som vo vzťahu šťastná. Začala som mať pocit, že som braná,ako večne usmiata samozrejmosť, prikladajúca tie správne polienka do "rodinného" krbu. Keďže priateľ je zvyčajne tak zavalený prácou, začala som si vypĺňať čas bez neho. Poznáte to, práca, posedenie na kávičke, aerobic, návštevy, tenis.... Hoc čo, len nebyť doma a sama, alebo doma s "autistom" workoholikom /ako sa sám nazval môj priateľ/. Priateľ je myslím maximálne spokojný. Má dobrý pocit z toho, že sa nenudím, a keď mu vyčítam, že som trikrát v týždni s kolegom von, pomaly do rána von, tak sa pousmeje a povie, že kolega je môj dobrý kamarát, on verí mne i jemu a je rád, že mám niekoho kto ma vypočuje, s kým sa bavím. Tak vlastne neviem, čo mám robiť, či mám dať tomuto "talianskemu" spolužitiu ešte šancu, alebo to mám po siedmych rokoch zbaliť...

eviak

miah dik :) skusim to este raz, ved vydavat sa najdem :) a ved sme sa aj na tom smiali, ale to ze sme sa vadili, to tam stale bolo a trocha bolelo.. uz len ci to vezme aj drahy ci ex ci kamarat ci co mi to je vlastne teraz :)

dumb

vyliat si srdce?som presne ten typ co to nerobi a sa preto na seba aj strasne hnevam...no teraz som sa (aj) kvoli tomu dostal do uzkych a potrebujem poradit...moj problem je v tom,ze som nasiel dievcinu mojmu srdcu najblizsiu,splna vsetky tie take...hm no poziadavky a ja som dost narocny,takze to neberiem na lahku vahu...no ten problem je v tom,ze jej to neviem ako povedat...neviem ako povedat kua ...jak sa v tom chodi,ked sa maju dvaja blizsie nie spoznat(uz sme tym presli)ale splanut,ruka v ruke sak chapete,dufam...jak to bolo vo vasom pripade?dik moc

Miah

eviak lepsiu temu nahadku som nepocula:))kto ako naskakuje na eskalator :)))uz len to samotne ta musi tak rozosmiat ze tam sa neni kde pohadat:)ale ak sa lubite dajte si druhu sancu..obmedzte trochu ten cas ktory budete travit spolu ale skuste to este raz..

eviak

bobca ak prides na nejaku dobru strategiu, daj vediet.. ako keby si o nas pisala.. ak je este my :( rozisli sme sa lebo uz sme sa vadili aj za to ako kto naskakuje na eskalator.. :) :(( ale chceme dat tomu druhu sancu, stale sa lubime. len spolu posledny mesiac, dva akosi nemozme vydrzat.. ozaj, myslite si, ze to ma zmysel? druha sanca ako taka...