Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

krtko11

eni...a dospela som do takého štádia že nenávidím sex. Mám ho málo ale aj to málo si vyčítam, mám z neho len problémi...

A stráááááááááášne ma trápi, že čo ak z týchto problémov (častých) nebudem môcť mať raz deti

krtko11

eni...ďakujem!! ja vlastne ani neviem, ako mám dr. vysvetliť čo mi je.Už som mu to hovorila x krát, ale furt mi len hlúposti predpisuje...a nič. Ja ani tak nemávam svrbenie, ale pri sexe pálenie a po sexe si ani sadnúť nemôžem :( neviem či je to chronický zápal, či len kvasinky, alebo tie streptokoky (máš to aj ty?).
Ale ak ti môžem poradiť, vo výraznej miere mi pomohol MODRY LACTACYD, časté menenie neparfumovaných intimiek a samozrejme bavlnené prádlo. Neparfumovaný TP a zraz sprchovanie na 1 krát za den. Mne doktor povedal, že som až sproste čistotná a tým som si do..... imunitu. Ale s tým sexom a po mám stále problém

RNG

Vaginalne infekcie(kandidy) a imunita voci chorobam sa v poslednom case spaja aj s nedostatkom vitaminu D.
Preto hlavne v zime je dobre si ho dodavat.
A to v ovela vacsich davkach nez stara odporucena denna davka.
Dobry zdroj su rybacie oleje.
Tu je dalsi dovod na branie rybacich olejov. Takze su to zatial depresie, hustota kosti, nervove bolesti a zapaly, mozgova cinnost a jej rozne poruchy,riedenie krvi a teraz aj imunita

eni

ahoj krtko tak začnem tou antikou ..všetci mi tu radili vysadiť ju vraj je to spôsobené aj tým a niektorým babám to po vysadení prešlo..tak som sa na to pýtala aj doktora,ten mi povedal že to nemôže mať vplyv...ale samozrejme som to skúsila a kedže som už nemala ani partnera tak to bolo vhodné...aj ked som mala rada to že mám svoj cyklus pod kontrolou a tiež sa mi zlepšiela z toho pleť...Tak som ju vysadila vo februári,môžem povedať že môj stav sa vôbec nezlepšil...dokonca ma teraz serie to že mi mešká menzes...takže to ti nijak nepotvrdím že to pomôže,aj ked nikdy nevieš možno to za skúšku stoji.
A k tomu tvojmu prvému príspevku ti chcem povedať že som bola na tom rovnako,partner to nevedel zniesť dokonca som sa aj veľakrát premáhla kôli nemu a tá bolesť brr no zato mi to fakt nestálo...je veľmi ťažké to riešiť s partnerom aj ten môj bývalý mi furt hovoril že si to už asi len namýšľam ale on tu bolesť nezažil!!!A s tými lekármi je to vždy tak,ja som kôli tomu aj zmenila doktora ale asi to nepomôže..pretože oni su v tomto bezradní..napíšu ti len do karty že to máš chronické a vysvetlia ti max čo nemáš robiť aké mydlo máš používať akú mastičku..a to je asi tak všetko.
Vyzerá to tak že v dnešnom svete si každý musí pomôcť sám...

krtko11

eni....len vieš aký mám problém?neviem či môžem tie problémi nazvať zápalmi, alebo či mám len kvasinky, alebo či to mám z konečníka (bo mám aj stým nejaký problém, ale nikto mi nevie povedať čo to je), alebo či si to už len náhodou nenahováram...vieš psychika..možno len ja z toho robím vedu a popri tom to nemusí byť nič vážne...ale kožná mi zistila že mám streptokoky (tam dole), že to tam nemá čo robiť, ale na gyn. mi povedali, že to má každá žena...tak neviem...sere ma že mi gyn nevie pomôcť, mám pocit, že mi neverí..Neviem ako mám svoj stav popísať, ako ho mám identifikovať. No a ten sex je hrozný, či s gelom, alebo bez, či s ochranou, či bez..ja už neviem.

radost

RNG to napísal veľmi dobre.Súhlasím s tým.Treba piť Berry Nectar-gel, ktorý má protizápalové účinky, protiplesňové a protibakteriálne.Pridať ACtive Probiotic-živé prob. baktérie na obnovenie črevnej fluóry.Na zápal silný antioxidant a prírodné antibiotikum.Ináč sa to bude rado vracať.Dávkovanie a prípadne viac informácii,poskytnem cez meil.

eni

naozaj? noo tak ja potom neviem ale myslela som si že ked sa po tých 3 mesiacoch neukázali židne poziívne zlepšenia tak je zbytočné vyhadzovať dalšie peniaze za nové balenie...ale ak by som vedela že to tak je tak by som to možno ešte vyskúšala...ale teraz už neviem či mám s tým znova začínať...

Jonika

eni, vyzera to tak , ze sa naozaj stretavame v dvoch temach. :)
Ja som citala niekde, ze Candivac sa ma brat 3 krabicky, aby to zacalo u niektorych fungovat. Jednej babenke to zacalo fungovat az pri druhej krabicke...