Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

jankaaO

ja by som sa chcela spytat..je mozne ze sa mi tieto zapaly vracaju stale pred menstruaciou ?? pocula som ze vtedy to pH sa meni alebo nieco take...vzdy pred ma to boli idem k doktorke da mi tabletky a po tyzdni je vsetko ok...a dva dni pred menstruaciou znova...moze to byt tym ?? ako ano co mam robit aby to prestalo ??

NatureRemedy

Ahojte,

Dufam, ze trosku pomozem :-))) ...

-----------------------------------------

nourishedmagazine.com.au

Antifungals that kill off Candida overgrowth:

Silne a ucine protifungalne naturalne lieky:

Clove Oil (klincekovy olej) - silny ucinok
Coconut oil (kokosovy olej) - silny ucinok
Garlic (cesnak) - silny ucinok
Oil of Oregano (olej z diveho oregana) - silny ucinok
Pau D’arco tea (Pau D’arco caj) - stredny ucinok

Lieky:
Nystatin (je velmi ucinny a nie je skodlivy pre telo na rozdiel od Diflucan (Fluconazole), Nizoral, Itraconazole, Ketoconazole, Miconazole)

-----------------------------------------

Bio jablcny ocot -

www.naturalnews.com

-----------------------------------------

Soda Bikarbona -

www.candidablog.com

-----------------------------------------

Vela stastia ...

denni

ahojte ja som si tiež kúpila anionové vložky len neviem ako dlho sa môžu používať, môžem ich používať tak že každy den dve intímky po dobu dvoch mesiacov, či ako?

- mira

Opakujúce sa zápaly zapríčiňuje jednoduchý cukor v kombinácii s tukom. Sladkosti, mliečne výrobky, zákusky, čokolády, ovocie. Toto všetko prekyseľuje prostredie a vytvára výborné podmienky pre baktérie spôsobujúce zápal. Tie sa úspešne rozmnožujú a ničia prieznivé kultúry laktobacilov, ktoré potrebujú zásadité pH.

daria29

ja som tu už vela krát písala o Aniono vložkách,teraz ma teší že sa už ozývaju dobré správy je to novinka,ale už dosť rozšírená.ak máte záujem.napíšte.ja ich ponukam!daria

miki2602

skúste aniónové vložky, kamarátka mala výtok, začala používať intímky, po 5 dňoch jej výtok ustúpil, tieto aniónové vložky používajú ženy, ktoré majú cysty, miómy, menštruačné bolesti, pôsobia antibakteriálne, protizápalovo a protiplesňovo, zlepšujú imunitný systém, zlepšujú hormonálnu rovnováhu. Ja som mávala silné menštruačné bolesti, po použití týchto vložiek som nemusela brať žiadne lieky od bolesti. upravilo mi cyklus.

miranda323

nho ja mam vytoky stale skoro palenie hlavne po menzese to wacsinou mam som zistila aj teraz to citim lebo ma boli mechur pri moceni take neprijemne palenie a bolest slabsia a vytok aj pachne hlavne po sexe.......partner je uplne zdravy po urologickom vysetreni a ja mam pocit ze ku gynekologowi chodim castejsie jak na kawu.........fuuuuu......od minuleho roka som mala ako tak pokoj a teraz zase

lilka226

kerri zapal je vidiet okom co sa tyka posvy. ultrazvukom ti akurat moze zistit zapal vajecnikov, maternice a pod.

kerri

baby a ked si myslim ze mam nejaky zapal tam dole,tak doktorka to dokaze zistit z ultrazvuku?alebo musi nejaky specialny test urobit?lebo moja gynekologicka si pravidelne pyta minimalne 10 eur za nejake testy co poriadne ani neviem na co boli potrebne...ja tam napriklad idem s tym ze mam problem s vytokmi a svrbenim a ona na to "dobre,hned vam urobim aj test ako vase telo prijalo antikoncepciu,ale za 10 eur v poriadku?"a na vytok mi da maximalne nejaky macmiror co viete ako asi zabera...zajtra sa tam chystam preto sa pytam,a myslim ze mam nejaky zapal alebo nieco,tak ju mam ja poziadat o nejaky test alebo to zisti hned z toho ultrazvuku?dakujeem

aluska

jajka to neni len o vernosti, tak ako ty mozes dostat nejaku infekciu z verejnych zachodov, kupalisk, sprch, tak isto moze aj tvoj chlap...ja som mala tieto problemy aj ked som bola panna, cize neni to len o sexe...

michaela radsej chod k tomu doktorovi, lebo si mozes navodit zapal vajecnikov a z toho neplodnost...zapal posvy je najlepsie liecit liekmi, ktore su len na predpis...ziadne masticky a podobne ti na to nepomozu, to mozno ze tak na kvasinky..ale nie na zapal posvy