Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

jajka45

ahojte vsetky ja som mala 10 rokov pravidelne zapaly mala som len jedneho chlapa a ten mal viac zen okaslala som ho odtedy sa tesim nemam zapaly .treba si najst muza co je verny ale takeho asi neni .drzim vam palce papa

karioll

kamaratka to mala tiez,vysadila antikoncepciu,a umyvala sa iba detskym mydlom a obcas si davala vaginalne cipky,take modre balenie

Luptko

Prosím vás mohol by mi niekto poradiť?idem na stanovačku a viem že na rosalgin sa používa prevarená voda,ale ja nebudem mať tú možnosť,tak by som sa chela spýtať či sa dá použiť aj destilovaná voda?

dancaBB

no mne fakt povedala doktorka ze je to uplne bezna vec...fakt sa neboj..aj ja mam niekedy vela...hlavne pocas ovulacie...zalezi od toho aj v akej faze cyklu si...napr po kramoch nemam skoro vobec a potom sa to zvysuje...cize tak..ja ta chapem aj ja to mam ale uz to voebc neriesim..neviem preco to ma niektora zena a ina nie..mozno ze to suvisi s PH...fakt neviem ale viem ze to neni zle ani njake chorobne...skus pouzivat nejak tie kvalitne intimne prostriedky ...alebo sa spytaj doktora..mozno ze sa to da niecim zredukovat

romci

dancaBB a je normalne ze mi to az vykvapkava???ja sa kolkokrat pocas dna zbadam, ze mi aj na tu vlozku blbu furt nieco tecie, aj ked som doma chvilku bez nej tak mi to stecie az po nohe, pritom ked si citam clanky na nete tam pisu ze normalna zena vacsinou vytok nema...ani kamosky to nemaju...len ja som taka divna...myslis ze intenzita nehovori o normalnosti?ze mozu byt aj zeny so silnejsim vytokom a je to furt normalne?ja som z toho uplne nestastna ja si ani neviem predstavit ako pojdem na kupalisko ze mi to vytecie z plaviek ska sa zblaznim, a ako riesit nechut do sexu??ja si myslim ze tam dole mam bordel a ze to tam je spinave

dancaBB

romci je to normalne..ma to vela zien...aj ja..proste stale mam vytok.pokym ms vysledky dobre..nic ta neboli, nepali, nesvrbi..tak je to ok..povedala mi to doktorka ze to ma vacsina zien..postavit prosti tomu sa neda..proste tvoje telo je take a nic s tym neurobis...co si myslis, preco existuju intimky a preco ich niektore zeny nosia dennodenne?

romci

baby neviete mi poradiť, mám nonstop výtoky, každý každučičký deň, bez akéhokoľvek svrbenia, pálenia, opuchu tam dole či zápachu, je piesvitný až belavý, riedky a všetky výsledky mám negatívne.Ja ale potom nechápem, prečo to furt mám, 365 dní v roku už asi od 13-ichrokov a teraz mám 24...je normálne vôbec mať neustále výtok???strašne mi to ztrpčuje život, aj keď mám výsledky úplne že negatívne, s partnerom som skoro 3 roky a sex sa mi maximálne HNUSÍ prosím ak máte niektorá takúto vec ktorá sama o sebe podľa mňa nie je normálna ale problémy nemáte, dajte mi prosím vedieť vaše skúsenosti alebo aspoň ako sa k tomu postaviť...díky moc Romča

rita23

Ja mam s tymito mykozami pravidelny problem a trva to 2,5 roka, prvykrat sa mi to objavilo po zacati sexualneho zivota. Na konci aprila som bola na preventivnej prehliadke, aby som sa uistila, ze mi nic nieje (par mesiacov som bola bez priznakov) a len tri tyzdne nato sa mi objavili take vyrazky (skoro pluzgiere po celej casti vaginy, vratane klitorisu az po konecnik. Priserne to bolelo, kazdy krok ktory som spravila sposoboval utrpenie, bolelo to aj pri sedeni aj pri lezani (v absolutnom pokoji). V zivote som to nezazila, dotknut sa toho takmer nedalo. Kedze som 600 km od domu a k doktorke sa mi ist nedalo, skusila som canesten a po par dnoch sa mi vyrazky uplne stratili. Prosim teda keby ste mi napisali, ake probiotika sa to pouzivaju na tie mykoticke potvory, ktore mi pravidelne strpcuju osobny i sexualny zivot. Dakujem

kalala

kočky a aké máte príznaky? A je to naozaj také zlé, že musíte užívať antibiotiká? Lebo mňa občas svrbí, ale potom to prejde. Ale po sexe aj tri dni ma štípe keď cikám.