Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

Majaja

Najprv sa treba vyliečiť z mykózy/kandidy...a hlavne poriadne!!! To znamená mazať vonkajšie partie dostatočne dlho nie len týždeň a takisto partner. Pri opakovaných infekciach treba otpozorovať, či nemáte plesne aj v ústach ( a aj to vyliečiť) NÁSLEDNE treba užívať PROBIOTIKÁ vaginálne a najlepšie aj orálne POZOR sú to dva rozličné typy :)
Keď nepomôže ani toto odporúčam prísnu diétu(=stravovanie nie redukčná diéta)
Veľa šťastia

JA :)

ahojte :)

skúste vyskúšať aj hlivu ustricovú na podporu imunity. má veľmi veľa priaznivých účinkov pre organizmus :) Neviem či to pomôže, ale ja to práve skúšam :)))))

Hliva ustricová pre naše zdravie

Ale aby sme nezabudli jej skvelé, zdraviu prospešné účinky, ktorých je nespočetné množstvo. Hliva ustricová je priamo prírodným účinným aj preventívnym liekom na obrovské množstvo chorôb.
KRV A VŠETKO KOLEM

Pravidelnému konečného spotrebiteľa hlivy sa napríklad vyhýbajú choroby srdca, ciev a krvného obehu. Tým pádom je tiež vhodným spracovatelia krevného tlaku. Zvyšuje obranyschopnosť organizmu aj pred obyčajným nachladnutím a častými populačnými chorobami. Zďaleka však nekončíte.
Pre diabetikov, alergikov, astmatikov

Hlivu na tanieri by mali často mať diabetici, ktorým zmierňuje ich ochorenia tým, že znižuje hladinu cukru v krvi. Skvele si poradí s alergiami a astmatikom postupne napomáha v liečení ich chronické choroby. Bolo preukázané, že pravidelnou konzumáciou hlivy ustricovej sa viditeľne zmenšili dýchacie ťažkosti u početnej väčšiny. Zmierňuje zápalové procesy a obmedzuje ich opakovaný výskyt.
KOŽA, ekzém, kĺbov

Hliva si skvele poradí aj s ochorením kože. Zmierňuje akné, svrbenie pokožky a môže byť sprievodným liečivom pri ekzéme. Lieky na ekzém totiž často hlivu ustricovú obsahujú. Avšak medzi problémami kože patrí aj nevzhľadné bradavice, ktorých sa napomáha zbaviť. Výrazne prispieva k ľahšiemu priebehu reumy a kĺbových ochorení vôbec.
Regenerácia a obnova

Hliva je tiež výborným regeneračným prostriedkom pre obnovovanie vnútorných orgánov. Z tohto dôvodu sa odporúča ľuďom s ochorenia pečene a obličiek. Táto liečivá huba však regeneruje aj samotné bunky ľudského organizmu. Preto je vhodná pre spomalenie starnutia a skvelým pomocníkom v boji s rakovinou. Skvele si poradí s chorobami čriev, obmedzuje zápchu, ale aj akútnej hnačky a trávenie sa tak dostáva do normálu.
NIELEN PRE Chorí

Hliva však nie je len pre osoby s ochorením. Nielen že má úžasné preventívne schopnosti pred takmer akýmkoľvek ochorením, je aj vhodná pre pracujúcich, pretože uvoľňuje stres a odbúrava záťaž. Tiež zmierňuje únavu a poradí si so prísnych svaly a kĺby, ktorým ich problém pomôže zmierniť. Ďalším skvelým účinkom hlivy je detoxikácia organizmu od škodlivých a jedovatých látok, ktorým napomáha pre odchod z tela. Je teda jasné, že je hliva skutočne prírodným liečivom snáď na všetko. Pozrime sa teraz na jej zloženie pod pomyselný mikroskop.
Obsah vitamínov, minerálov a ďalších látok

V prvom rade je táto huba bohatým zdrojom mnohých vitamínov. Mimo vitamíny skupiny B, sú to vitamíny C. D a K. Z minerálnych látok sú to potom železo, draslík, fosfor, zinok, sodík, bór, jód a selén. Ďalej sú to lovastatín, niekedy nazývaný mevinolin a je to látka znižujúca množstvo lipidov v krvi. Hliva je tiež obsahovo bohatá na proteíny, rôzne enzýmy, steroly (chemické látky zo skupiny steroidov), aminokyseliny a mastné kyseliny. Tiež široké zastúpenie cukrov, ako sú aldity, monosacharidy alebo polysacharidy. Z posledne menovaných sú to najmä chitín a chitosan, ktorý majú za účinok znižovania hladiny cholesterolu v krvi a hladiny kyseliny močovej, čím obmedzujú ochorenie štítnej žľazy. Svojim bohatým obsahom je prírodným antibiotikom a antitrombotickú látkou.
BETA 1,3 D-GLUKAN

Avšak tým najdôležitejším prvkom je obsah beta 1,3 d-glukánu, látky priaznivo ovplyvňujúce hladinu cholesterolu v krvi. Krvi je tiež prospešná pre svoju schopnosť tvoriť červené krvinky. Má veľmi vysoké protizápalové účinky, bojuje ako proti vírusovým, tak bakteriálnym ochorením, ďalej plesňovým chorobám. Pokožke pomáha pri akútnych problémoch, ako je popálenie ai tých trvalejších, ako je ekzém. Dobré výsledky tiež ukázala pri hemoroidoch, ktoré pomáha liečiť.

Innkia

Ahoj,
poznám ten pocit, keď už je človek zúfalý a nevie ako ďalej. Našťastie sa mi naskytla možnosť ako sa liečiť a vyhnúť sa chorobám. Konkrétne som mala opakované problémy so zápalom močových ciest a s tým spojené ženské ťažkosti. Pomohlo mi pár vecí, ktoré by som nazvala alternatívna medicína. Ak budeš mať záujem, napíš mi na mail: innka@hotmail.com. Veľmi rada pomôžem. Aj práve preto, že sa viem vcítiť do tvojej situácie, keďže som dlho prežívala niečo podobné.
Inak prajem veľa šťastia a síl. Hlavne sa netreba vzdávať a skúšať, čo pomôže.

evik82

uz som to pisala v jednom prispevku ale napis na email evik82@azet.sk poznam to velmi dobre a lekar nepomohol ale domaca liecba je uzasna a nemam to uz roky a ani kamaratka ktorej som to poradila...

zufalaa

ahoj.mam problem so zapolom posvy.opakujuci sa.svrby ma posva a ide mi s nej nepríjemy zapach.s manzelom radi experimentujeme v sexe a vzdy po tom sa mi objavia tieto problemy.doktorka mi vzdy da nejake cipky ale pomozu len docasne.pouzívam aj mydla na intymnu hygienu.ako vravím.nepríjemny zapach a palenie a svrbenie.mozete my nieco prosím poradit?