Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

kicka

dnes som bola pre vysledok vyteru z pošvy a našli mi tam nejakeho streptokoka beta...beriem penicilin+čipky.chcem niečo vediet o tomto streptokokovy.pomože mi niekto?

Ivka 1

Ahojte !
Nedávno som sa zúčastnila prednášky
gynekológa.Okrem iných ženských ťažkostí
/ťažkosť s otehotnením,menopauza,myómy,
cysty/nám prednášal aj o možných príčinách zápalov,nepríjemných až bolestivých pocitoch pri nich a aj bohužiaľ o ich následkoch ak sa neliečia.Touto cestou by som sa chcela
s Vami všetkými podeliť o svoje informácie. Zápaly majú viac príčin:
- spôsob sexuálného života
- oslabenie imunitného systému
- chemické podnety / mydlá,syntetické
prádlo,zlé hygienické návyky
- nedostatočná liečba - musí sa liečiť
aj partner,ak sa nelieči môže znovu
už vyliečenú partnerku nakaziť
infekciou
- gynekologické výkony- potraty,umelé
prerušenie tehotenstva
- hormonálna antikoncepcia - zavedenie
vnútromaternicového telieska
- neuvážená liečba antibiotikami -
hlavne širokospektrálného charakteru
Tak to sú nástrahy,ktoré na nás všetky
číhajú. S tými antibiotikami to už poznám. Chvalabohu dá sa pomôcť so všetkými ťažkosťami spomenutými vyššie.Rada Vám poradím.

zizka

Ahoj, ja som mala permanetne taketo problemy a nevedela som sa toho nijako zbavit...potom mi jeden lekar poradil pripravok na vyplach :Tantum Rosa....mozem len doporucit, liecim sa sice este len kratko,ale uz po prvom pouziti prislo obrovske zlepsenie..tento pripravok je volnopredajny..musis si k tomu kupit este irigator tantum rosa na aplikaciu toho roztoku...vela stastia

Ann

Ahoj aja,ja mam ten isty problem.Chcela by som Ta poprosit,ci by si nemohla napisat presny nazov tej masti a ci je na lekarsky predpis?Este by som sa chcela opytat,ci tu mast ma pouzivat aj moj partner a ci ma ist na vysetrenie?Prosim... Dakujem

aja

Poznám tieto problémy a trvalo mi dva roky / s malými prestávkami/, kým som sa toho zbavila. V prvom rade musia sa liečiť obaja partnery, ale nie s čípkami. Je na to masť, ktorú predpíše gynekolog, potom netreba používať peny do kúpelov, ale mne sa osvedčil telový šampon na intím. hygienu/ dostať v lekárni/, používať iba bavlnenú spodnú bielizeň. Taktiež mi lekár predpísal prípravok na výplach. No trvalo to, ale teraz už je to OK a žijem ako predtým.

Elza

Ahoj jayton. Nie som žiadna priekupníčka
ako Ty nazývaš. Ja som len chcela poradiť ženám ako si riešiť problémy,
ktoré som si ja vyriešila . Samozrejme
som poradila aj firmu,ktorá výrobky dodáva a ja som si ich tam kúpila. To je
to isté,ako keď niekto poradí aký liek
si máš kúpiť v lekárni. Čau

jatyon

"elza" škutová z
INGEO a.s. ŽILINA; Bytčická 16,
010 01 ŽILINA; Ing. Ladislav Kováč, generálny riaditeľ a.s.

je priekupníčka.

Elza

Milá Tina. Ja som si riešila tento problém celkom úspešne prípavkami FLP.
V prípade záujmu napíš. Ozvem sa