Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

eni

krtko viem presne ako sa cítiš to asi aj väčšina báb čo maju tento problém prežíva takéto obdobia...mám pocit ako by sme boli potrestané..lekáry nám nevedia pomôcť robíme všetko pre to aby sme sa vyliečili skúšame všetky dostupené niekedy aj nedostupené :D metody a lieky...viem aké je to ked je človek zúfalý...rada by som sa vami podelila o rady keby som vedela čo naisto pomôže lenže som na tom uplne rovnako..takisto skúšam čo sa dá a zisťujem že zatiaľ skoro nič nepomáha...
ale ak sa chceš niečo ešte spýtať tak kľudne rada poradím ked budem vedieť ako...

adullka

napisala som otom co mi pomohlo proti mykozam a svrbeniu na tej teme Mykozy. nechce sa mi to znova pisat. kto ma zaujem, nech si to pozrie.

eni

jonika stetáme sa v dvoch témach :) candivac som brala tri mesiace tak ako sa má 10 tab 20 dni pauza a znova nečakaj zázraky od toho...

krtko11

tak ako tu čítam, mám aj ja také problémy. Výtok, bolesti, pálenie, sex s obavami (kôli tomu už ani nemám rada sex), bojím sa ho...mám psychiku v ťahu :( Už ma nebaví sa stále sťažovať, gynekolog mi len maste, čípky predpisuje a nič...skúšam riešim lietam po doktoroch, neviem čo s tým. Chcem vedieť čo mi je!!! prosím poraďte mi čo a ako mám požiadať gyn o potrebné vyšetrenia...čo mu mám povedať aby mi zobral stery...Chcem aby pochopil moje problémi a nie aby mi len nejakú hlúposť zas predpísal .....prosím pomôžte

Jonika

Chcela by som sa opytat zo zvedavosti. Mate skusenosti s Candivacom, resp. novym FemiVaxinom??

Ak toto niektora z vas brala, prosim, napiste nam vase skusenosti.

Romanko, ja som nic na tej stranke nenasla.