Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

ivka82

Ale ako sa mam co najskor y toho dostat? Skusala som uy vsetko mozne i nemozne.Poradte nieco zarucene. Vzdy sa mi to po niekolkych dnoch vratilo...Som uz z toho poriadne na vetvy...

Ivka 1

Ivka zápaly sú často príčinou ťažkosti s otehotnením,okrem toho,že môžu byť príčinou zrastov na vaječníkoch. Mení sa aj prostredie v pošve,čo môže mať zlý vplyv na spermie. Snaž sa čo najskôr vyliečiť zo zápalov.

ivka82

Dobry den. Prvy krat som na Vasom Fore, tak mi prepacte pokial sa budem opakovat a mozno uz moju problemy ste niekolkokrat riesili.Zapaly ma viac menej postretli vo vaznejsiej forme az teraz, ked som vysadila antikoncepciu a chceme s manzelom babatko. Je to asi dva mesiace, a stale sa mi vracaju. Lekar mi odporucil nejake gely, ktoré by mali pomoct, aj pomahaju, ale len kratkodobo. Chcem sa ale spytat. Mozu mat tieto problemy dopad na moznost otehotnenia.
Velmi by sme chceli babatko..
Prosim ospovedzte mi.

mia

lienocka, mám s tým bohaté skúsenosti, myslím ten začarovaný kruh mykóz a antibiotík, oslabenej imunity,všetko som to absolvovala aj s mojou dcerou, užívam jeden prípravok, nechcem ho menovať aby som neporušovala nejaké pravidlá tohto fóra ak máš záujem ozvi sa na jodis@centrum.sk

miriammm

Chcem Vam povedat, ze existuje rastlinka, vola sa Kapucinka vacsia a je to najsilnejsia antibioticka rastlina. Pomaha presne na streptokoky a stafilokoky v posve. Staci si zjest dva listky kazdych 12 hodin a verte, ze problemy prestanu. Vyhladajte si ju na internete, daju sa kupit aj kvapky.
PS: mne pomohla.

lienocka

ja sa liecim uz par rokov na opakovane zapaly a mykozy. uz som vyskusala rozne lieky, cipky, probiotika, autovakcinu atd. ale vobec nic mi nepomohlo. u mna to suvisi s oslabenou imunitou - trosku prechladnem alebo by som brala antibiotika a hned sa mi to vrati. dalsich x mesiacov sa z toho vyhrabavam. je to zacarovany kruh u mna.

babetko

Ja som tiez vyskusala vselico-teraz mam pokoj, pokial mozem poradit velmi dobre su probiotika Super Dophilus,vaginalne capsule Gynocaps a vaginalne cipky Floragyn-mali by sa vkladat vzdy po pohlavnom styku,dobre je tiez natriet posvu z vnutra aj z vonku mastickou Kitocrem-na bilinnej baze s vitaminmy.treba dbat aby bola sliznica dostatocne zvlhcena pri pohlavnom styku,ak je treba radsej pouzit lubrikacny gel-nenarusa sa tak prostredie v posve.Momentalne uzivam Wobenzym 2 krat 8 tbl.denne-ma sa uzivat 10 tyzdnov-aby bol spravny efekt.Je to financne narocne ale som bez problemu.Drzim palce.

bohumila

dlhodobo sa liecim na zapaly v posve,aj som bola operovana pred dvoma rokmi a som tam kde som bola.stale uzivam lieky aj do posvy ale uz som na viacero alergicka a problemy stale pretrvavaju a som zufala.asi vyskusam homeopatiu.poradite?

marryien

Ahojte, aj ja mam podobny problem, mavala som bolesti po styku. Niekedy to moze byt len z nedostatocnej lubrikacie. Ak mozem poradit na tie priznaky po styku, tak mne pomaha silikonovy lubrikacny gel. Treba aplikovat na sliznicu a aj na vonkajsie rodidla. Urobi to taky filter, co zabrani mechanickemu podrazdeniu, takze potom by sa tie neprijemne pocity nemali opakovat, ak mate vsetky vysledky negativne. Jediny, ktory mi lekar doporucil je hypoalergenny silikonovy gel, ktory si objednavam na doer@centrum.sk. Tak, prajem vela zdravia :)