Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

peťuš

Ahojte seci..som tu prvykrat, pred mesiacom som dostala mykozu a vcera som ju dostala opat, chcela by som sa spytat, ake tabletky pouzivate alebo ako sa mam liecit, aby som sa toho zbavila?? beriem vaginalne tabletky, acidophilus, masticky, secko mozne..je potrebne sa zdravsie stravovat?? prosiiim poradte..dakujem:)

evi

ahojte, mam taky problem že po každom styku s partnerom citim palenie a bolesti v pošve, ale až o dva, tri dni.Takisto chodim stale na wc a mam bolesti pri močení. Všimla som si že to je vždy ked použivame kondom.Ja ani on nemame žiadne baktérie ani kvasinky. Može to byť alergia? myslite že pomože ak budem brať tabletky?

gigina

Skúsili ste už prípravky rady Multi-Gyn?
Je ich viac, vyrába ich holandská firma Bioclin, sú na prírodnej báze, ale čo je najdôležitejšie sú účinné práve na tento druh problémov - bolestivosť, svrbenie, opakované a zapáchajúce výtoky.Skúste sa pozrieť na stránku www.multi-gyn.sk - je tam o nich napísané viac.

babulak

ja mam tiez oslabenu imunitu a opakovane mykozy. nic mi na to nepomaha, alebo pomaha kratkodobo. ostatne testy mam ok, zistili mi len tie mykozy. gynek.mi povedala ze na plodnost to ale vplyv nema.

jaska

irita

Ja som si to kupila v anglicku je to volno predajne skus sa spytat v lekarni tam ti urcite poradia je to velmi dobry gel ktory ti vyrovna hladinu PH v posve a nema ziadne vedlajsie ucinky.