Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

mjanik

sky-svrbenie,pálenie a zápaly sú spôsobené špatnou prácou sleziny a pečene-jednoducho to ide upraviť akupunktúrou.Aj stredne dobrý akupunkturista by si mal s tým poradiť

sky

Ahojte vsetci,
priatelka bojuje so zapalmi a svrbenim uz druhy rok. Po 2 tyzdnoch alebo po mesiaci sa jej to opakovane vzdy vrati a potom sa musi aspon tyzden liecit. Zo zaciatku si natrela volne dostupnu mast Canesten a do dvoch dni bolo po probleme, ale po pol roku jej prestal zaberat, dnes uz nezabera vobec. Preto predpokladala ze to nie je Candida Albicans ale nieco ine, asi Escherchia Coli. Urinal a brusnice nezabrali a neskor sa u lekara potvrdil nalez Candida Albicans. Lekar jej predpisal vaginalne tabletky Macmiror s obsahom latky nystatin a tie jej zabrali. Znovu sa jej to vratilo a predpisal jej tabletky Mycomax a obmedzit sladke. Ak to nepomoze, ze ma ist este na imunologiu. Moc sa jej to nezlepsuje a ked ano, tak len pomaly po neustalom podavani probiotik (Floragyn-gel, capiky, Lactoflor, atd.) samozrejme v case zapalu sexualne abstinujeme a uz mame z toho obidvaja nervy :-( Momentalne nepoziva ziadny chlieb, cukor a komplet sacharidy, atd. podla znamej diety. Nie su mi jasne niektore veci ohladne diety, ak niekto tomu rozumie, prosim vas o vysvetlenie pripadne opravu: Kvasinky ako organizmy sa priamo podielaju na procese kvasenia cize fermentacie. Z coho nasledne vznika kysle prostredie , ci uz sa jedna o alkoholove , octove alebo ine kvasenie. Preto mam dojem, ze je najdolezitejsie nejakym sposobom obmedzit alebo zastavit tento proces v tele. Mliecne vyrobky sice obsahuju prospesny lactobacilus, ale neskor kysnu, preto jej radsej odporucam Lactobacily v tabletovej forme(napriek ich nehoraznej cene). Octovy kupel tiez prekysluje a nemyslim si, ze pomoze, prave naopak. Vajcia niekde pisu ze moze, inde ze v ziadnom pripade nejest. Tiez by ma zaujimalo, ci zasadite potraviny a napoje zmiernia zapal a ake su s tym skusenosti, lebo nekonecne peklo dalej pokracuje.

jasmina

Dobry den lucia.Ja by som v tomto pripade kupila v lekarni vytazok z brusnic a uzivala. K tomu by som pila caj z malin. Pre rychlejsie uzdravenie by som sa naparila nad praslickovym odvarom. Prajem skore uzdravenie.

ing.hanka orgovánová

Zápalové problémy vnútorných slizníc je z dôvodu prekyslenia organizmu, kedy vzniká živná pôda pre kvasné hnilobné baktérie a huby. Jedinou cestou je udržiavať v tele acidobázickú rovnováhu, telo vyčistiť a doplniť bielkovinovú základňu na posilnenie imunity. Raz a navždy sa zbavíte všetkých ochorení. Viac informácii na www.bunkovavyživa.sk alebo osobne. t.č. O905 346 475.Hanka

mica1

Ahojte! Chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s výplachmi z koloidného striebra a ako si tento roztok pripraviť (v akom pomere a tak...). Dík

lucia15791

Ahojte,mám taký problém, naposledy som mala sex pred rokom v začiatkom júna a pred mesiacom som bola s chlapcom , ktorý použil len prsty a odvtedy mám problém , pálenie, svrbenie , opuchnutie , s červenanie a výtok..Dosť nepríjemný ..vie mi niekto poradiť prosiiiiiiiiim...DAKUJEM..