Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

Ivka 1

Anca pomohlo by vystriekat postihnute miesto sprejom z aloe s propolisom , nechat posobit 10-15 min. potom aplikovat propolisovy krem. Obidva produkty maju antibakterialny a protizapalovy ucinok.

anca

ahojte mam taky problem som uz pomali pred porodom a odkedy som tehotna mam stale zapal pod mocovou rurov stale mi to praska a vyteka mi hnys moj gynekolog nevie co to moze byt tak mi dal urinal ale nepomaha neviete co by mi tak nato pomohlo som uz uplne zufala

tina

ahojte....prosim vas poradte mi....svrbi ma posva a mam obcasne vytoky...okoli pred vstupom do posvy mam cervenkaste...newiem co robit...viete ja mam len 13 a este som nedostala menstruaciu...myslite ze to patri k jej zaciatku?? prosim poradte...

jana122

Gynekologicke zapaly ma trapili dlhe roky, gynekolog mi nedokazal pomoct s nicim, ani imunolog.Jedina vec,co mi zabrala, bol Cordyceps od Tianshi, riesi problem oslabenej imunity, ked ho beriem,nie som ani chora,ani nemam ine problemy.je to prirodny preparat, jediny problem je, ze ked ho prestanem brat a nedavam si extremne velky pozor,aby som neprechladla,gynekologicke tazkosti sa mi vratia. ked Cordyceps beriem,vsetko je v poriadku. problem v podstate neriesi, ale je to jedine,co mi pomaha.z klasickej mediciny mi nepomohlo nic a nik.

monika88

dobry den ja mam s kvasinkami tiez dost problemou...mavam vkuse vytoky aj ranky ktorych sa neviem zbavit. a hlavne by som sa vas chcela opitat pri kvasinkoivej infekcii alebo pri kvasinkach sa moze pouzivat antikoncepcia???a mozem mat s priatelom aj sex ked mam tento zapal ,?,???