Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

zufalaa

ahoj.mam problem so zapolom posvy.opakujuci sa.svrby ma posva a ide mi s nej nepríjemy zapach.s manzelom radi experimentujeme v sexe a vzdy po tom sa mi objavia tieto problemy.doktorka mi vzdy da nejake cipky ale pomozu len docasne.pouzívam aj mydla na intymnu hygienu.ako vravím.nepríjemny zapach a palenie a svrbenie.mozete my nieco prosím poradit?

simana

mohli by t pomoct v centre alternamedica, tam sa bezne liecia zeny s mykozami a ureaplazmami a pocula som ze uspesne. zisti si na internete.

Debi19

Ahojte dievčatá, prosím Vás poraďte mi ja už som záfalá.Mám zápal pošvy a veľmi ma to bolí pri milovaní s priateľom.Bola som už aj u gynekológa,no nič.Ako to riešiť,ak nechcem ísť znovu k lekárovi.Ďakujem

nikussssska

ahoj,
ja mam tieto problemy skoro 2 roky. Pred troma týždnami som bola u liečiteľky, dala mi mastičku. Ale mi poradila aj toto:
Piť odvar z orechového listu. ďalej spravim si taktiež odvar z orechových listov cca 1,5l. vylejem odvar do vane dopustím vodu do takej výšky aby bola pošva namočena. začneš sa umývať od tvare až postupne dolu. a nakoniec si "ju" poriadne oplachneš. Len jemne sa poutierat to osušky.Na noc si dať na intímku biely jogurt.
Snad vám to pomože.
Zatial sa mi to nevratilo.

Emmax

mala som pol roka veľké problémy, najprv kvasinky...potom enterokoky. Pol roka bez prestávky pálenie, svrbenie, vkuse anti mykotiká, potom antibiotiká, nič nezaberalo. Pomohol mi až imunológ. teda odchýlky v krvi som nemala žiadne..ale povedal mi, že cigánku s takýmito problémami veru nemal. A jeho rada bola...žiadne intímne hovadiny. trošku sa umyť čistou vodou, neliesť dovnútra vobes a ani medzi malé pysky...
Brať probiotiká z vrchu...a obden aj zo spodu napr floragyn...
Moje trápenie po pol roku skončilo...
baby...mykózu riadne preliečiť...a potom to nechať na prírodu....tá sa postará...žiadne drahé intímne mydlá...neprehánať to...prílišná hygiena je na škodu...čistá voda stačí...tot moja skúsenosť...držím palce... :)

snehulienka56899

Baby aby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli aj pri cikaní.Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

bebec

Aj ja mám prvý krát tohto roku tretí krát také pálenie, trošku výtok .Vkladala som si dva krát Dalacin do pošvy , prešlo mi to a teraz zasa.
Už som z toho zúfalá.
A lekár mi povedal, že nič iné na bakterálny zápal neexistuje.
Poraďte.

ZSmejo7

Ahoj,
kedysi som istu dobu aj ja mala zapal. Pouzivala som vyplachy pumpickou do ktorych som si riedila sacky Tantum Rosa. Neviem ci pomohli zrovna ony ci nie - ide o to, ze mi tieto sacky z balenia ostali - treba ich minut do konca jula 2010. Rada by som ich darovala - byvam v Tn - ak by si mala zaujem, ozvi sa tvoja-x@azet.sk

Soniaaaaaa

Ahoj
chcela bysom sa opytat na gargenellu, uz som ju mala 2 krat, z coho mam tuto bacilu?ja to nechapem som cistotna, mam staleho partnera tak z coho ju len mam :((((

dianka1

no vidim ze na tuto temu je tu stale vela prispevkov. ale baby, verte, ze sa to naozaj da vyliecit. ja mam pokoj uz par rokov a predtym to boli hororove situacie. uz by som nebrala chemicke lieky ani za nic.najviac mi uskodili antibiotika, treba sa im dosledne vyhybat.