Skúsenosti s HAK Belara

mimino777

pri uzivani belary mi zacali praskat zilky na nohach, okrem toho, ze ma to bolelo, vyzera to dost zle a bola som straaasne nervozna. + som mala stale nejake chutky.. takze som tiez vysadila..

alzbee

rita23: ked mas z nich take bolesti, tak ich neber kvoli tomu, ze boli drahe...radsej ich predaj...trebars aj sem mozes dat "inzerat", ze ich predas za nejaku akciovu cenu. Mozno sa niekto najde, kto ich berie, nema s nimi problemy a chcel by ich:)) ale trpiet az do oktobra bolesti hlavy...to radsej nie...

rita23

eillen, ahoj, no, ja chcem s belarou skoncit, lebo tieto problemy s bolestami hlavy som pocitovala aj pri predoslom uzivani este pred prestavkou. Avsak mam doma este cele tri blistre, a vzhladom, ze boli velmi drahe, budem ich musiet brat az do oktobra, kym ich cele nedoberiem. Dakujem za radu.

eillen

rita23: ahoj...ja mam presne ten isty problem,hoci som ani nepribrala, zlepsila sa mi plet ale po 6 mesiacoch uzivania mam take bolesti hlavy ze sa to neda vydrzat. vyzera to presne ako migrena...bola som naroznych vysetreniach a som v poriadku, takze jedine hak to moze sposobovat...tak idem belaru zmenit. skus zmenit belaru na inu...ja tak urobim na bud.mesiac.:)

rita23

mam caste bolesti hlavy, beriem HAK belaru tri mesiace po niekolkomesacnej prestavke a uz 5 dni vkuse ma boli hlava (tabletky nezaberaju, resp. len niekedy). Tie bolesti su caste, teda mam ich niekolko dni do mesiaca, myslite, ze to je sposobene belarou, alebo je to normalne, teda spojene s cyklom zeny, alebo moze to byt zaciatky migreny?

ToJa

Ahojte.ja uzivam belaru uz mesiac a zatial ziadne neziaduce ucinky sa nedostavili.Chcem sa ale spytat, ci nevadi, ze tabletky uzivam vzdy rano na prazdny zaludok. Moze to mat nejaky vplyv na ucinok HA?