Skúsenosti s HAK Belara

tweetynka

AHOJTE BABY..v piatok som bola u gynekologa a predpisal mi belaru..menstruacia mi skoncola vo stvrtok....a neviem ci mozem zobrat prvu tabletu dnes cize v sobotu a ci bude taktiez ucinna..alebo musim pockat mesiac do najblizsieho menstruacneho cyklu...prosim odpiste mi potrebujem to vediet hned...dakujem

buba123456

AHoj..Beriem Belaru vyše roka a zo začiatku okrem špinenia nebolo vobec nič..ostala mi naladovost pred menzesom ale to je všetko (:

whee_ee

ja som zo zaciatku mala horsiu plet aj spinenie..a teraz?? menzes ako hodinky, plet ovela krajsia, vlasy tiež... hm.. beriem rok a pol vyse.

Avantasia

ja beriem belaru vyse roka a mala som problem len raz.ale to bola moja chyba,lebo som ju nebrala v ten cas ako som mala.co sa tyka pleti,mne pomohla a dost.ale ta chut na sladke :)) mam ju doteraz.len sa musis nejak ovladnut

elka

Ahojte, som prave po mesiacibratia Belari, hladala som HAK na zlepsenie pleti a mozem vam povedat ze co sa mi stalo je totalna katastrofa. Nikdy som nemala taku hroznu plet ako teraz. Prejavilo sa aj spinenie. Rozhodne idem prejst na inu HAK, takze ak by ste mi mohli poradit naozaj ucinnu HAK na plet, bola by som vam nesmierne zaviazana. Dakujem